آخرین خبرها
خانه / اخبار ساری / ضرورت ایجاد پردیس سینمایی در مجتمع های تجاری مازندران

ضرورت ایجاد پردیس سینمایی در مجتمع های تجاری مازندران

پردیس های سینمایی در مجتمع های تجاری مازندران ایجاد شود.

به گزارش ساری فردا ، سید محمود حسینی پور نوری استاندار مازندران در حاشیه اکران بین المللی فیلم فجر در نشست با خبرنگاران در سینما سپهر ساری ، با اشاره به اینکه دستاوردهای انقلاب باید از طریق زبان هنر و سینما برای جوانان تببین شود؛ گفت: پردیس های سینمایی در مجتمع های تجاری مازندران ایجاد شود.

وی : با قدردانی از دست اندرکاران این جشنواره‌، اظهار کرد : فیلم های فاخری در جشنواره امسال فیلم فجر داشتیم. ظهور بازیگران و کارگردانان جدید در این جشنواره مشهود بوده و نمونه ای از فیلم های جشنواره امسال از استان مازندران با عنوان ” جنگل پرتقال ها” امسال نیز شرکت داده شده است.

حسینی پور گفت : دشمنان انقلاب در ماه های اخیر تلاش کردند، فضای جشنواره فجر را تحت تاثیر قرار دهند که خوشبختانه هنرمندان انقلابی و ارزشی بدون توجه به فضای رسانه ای ایجاد شده توسط دشمنان فعالیت عادی خود را ادامه دادند و شاهد آثار خوبی در جشنواره امسال فیلم فجر بودیم .

استاندار مازندران خاطر نشان کرد: فیلم فجر شور خاصی را در این ایام برای هنرمندان کشور ایجاد می کند. کار هنر باید ارج نهاده شود. شاهد اجراهای فاخر برای فجر آینده در کشور با این روند خواهیم بود.

وی با اشاره به: تماشای فیلم ” سرهنگ ثریا” در جشنواره فجر امسال و هجمه ضد انقلاب و گروهک منافقین طی ماه های اخیر بر روی افکار جوانان ایرانی، اظهار کرد: منافقین در این ایام بیشترین هجمه تبلیغاتی را با افکار پلید خود وارد آوردند و خواستند شبهات را به خورد جوان ایرانی بدهند که متاسفانه ناکام ماندند.

مقام عالی دولت در استان بیان کرد: فیلم سینمایی ” سرهنگ ثریا” واقعیتی از ضد انقلابی بوده که اوایل انقلاب تلاش در به انحراف کشاندن افکار انقلابیون داشتند. جوانان نسل جدید و حتی کسانی که اوایل انقلاب را درک کردند باید ماهیت جریان ضد اتقلاب را با زبان هنر برای مردم تببین کنند.

حسینی پور با اشاره به اینکه : بنده معمولا اهل تماشای فیلم ها در سینما هستم و فیلم های جشنواره فجر را در سینماها می دیدم، افزود: به طور میانگین با خانواده هر سه ماه یکبار برای دیدن فیلم به سینما می رفتیم ولی از زمانی که به مازندران آمدم تازه به سینما رفتم و بار نخست بود که به دعوت دوستان به اتفاق خانواده به سینما آمدیم.

استاندار مازندران تاکید کرد: باید در مازندران بیشتر به موضوع هنر و سینما توجه شود. ما هنر و سینما را در واقع محل تفریح خانواده ها می دانیم و باید فرصت هایی ایجاد شود تا مقوله سینما و هنر جزو برنامه های فاخر فرهنگی کشور تداوم داشته باشد.

مقام عالی دولت در مازندران اظهار کرد : اکران فیلم های تولید شده در قالب فجر نشان از اهمیت دادن نظام به فرهنگ و سینما دارد و سینما به عنوان یکی از نمادهای انتقال پیام های انقلاب باید بیشتر تقویت شود و در حوزه تاریخچه انقلاب اسلامی و ارزش‌های انقلاب باید فیلم های سینمایی بیشتری تولید شود.

وی با اشاره به: قابلیت گردشگری و فرهنگی مازندران و وجود مجتمع های تجاری بزرگ در شهرهای استان، یادآور شد: خوب است فیلم های سینمایی در پردیس های سینمایی با جمعیت های کمتر در مجتمع های تجاری برای استفاده خانواده ها جانمایی شود و این بستر در مازندران مهیا است.
انتهای پیام/
سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی ابوالفضل اکبری

حتما ببینید

🎥 استقبال گرم طبیعت از حضور مردم در روز عید فطر

همزمان با عید سعید فطر، مردم ساری پس از یک ماه روزه داری و تمرین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *