خانه / اخبار ساری / راهیان نور بهترین روش برای مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمنان

راهیان نور بهترین روش برای مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمنان

راهیان نور بهترین و فنی‌ترین و موثرترین روش در مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمنان است.

به گزارش ساری فردا، سردار «عبدالله ملکی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران ، با بیان اینکه: راهیان نور بهترین و فنی‌ترین و موثرترین روش در مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمنان است اظهار کرد: هر ساله در راستای ترویج فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت، راهیان نور در دستور کار همه نیرو‌های مسلح و ستاد راهیان نور کشور قرار دارد و مسئولیت این کار، سیاستگذاری و هدفگذاری آن را بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بر عهده دارد.

وی با بیان اینکه: سپاه، ارتش، انتظامی و جهاد کشاورزی نیز در رابطه با اعزام راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب و جنوب و بازدید از یادمان‌های شهدا در این مناطق مأموریت دارند، افزود: استان مازندران در این زمینه بسیار موفق بود و سپاه کربلا به عنوان مجری اعزام راهیان نور خیلی خوب عمل کرد.

سردار ملکی گفت: نشست ستاد راهیان نور و شورای هماهنگی حفظ آثار استان با حضور استاندار، فرماندهان نظامی و مدیران کل ۲۶ بهمن در سالن شماره یک استانداری برگزار شد و مسئولیت اجرای کار با سپاه کربلا بود.

وی ادامه داد: سپاه کربلا قبل از این نشست کار‌های خود را شروع کرده بود و با توجه به تقارن عید نوروز با ماه مبارک رمضان برنامه‌های مختلف تدارک دیده شد.

این مسئول با بیان اینکه: اعزام دانش آموزان و دانشجویان قبل از پانزدهم اسفند به پایان رسید، اظهار کرد: ۳ هزار و ۲۰۰ دانش آموز در قالب کاروان دانش آموزی اعزام شدند و ۳ هزار و ۵۰۰ دانشجو نیز از مناطق عملیاتی بازدید کردند.

سردار ملکی تصریح کرد: اعزام کاروان‌های راهیان نور در بخش محلات از پانزدهم اسفند آغاز شد و ۱۰ هزار و ۸۰ نفر از سراسر استان اعزام شدند.

وی شمار زائرین راهیان نور که با خودروی شخصی و به صورت خانوادگی حضور پیدا کردند را ۹۴۰ نفر اعلام کرد و افزود: در مجموع ۱۷ هزار و ۷۲۰ نفر مازندرانی امسال به راهیان نور اعزام شدند.

وی بیان کرد: ما هم امسال توفیق حضور در مناطق عملیاتی را داشتیم و در این سفر از تعداد ۲۱۵ خادم و راوی دفاع مقدس تکریم و تجلبل کردیم.

سردار ملکی اظهار کرد : استقبال مردم خیلی خوب بود و باید روند راهیان نور را ادامه و ترویج دهیم.

وی با بیان اینکه: راهیان نور محل انتقال رشادت ها، حماسه‌ها و فرهنگ غنی دفاع مقدس و شهدا است، افزود : سند راهیان نور را در نشست ستاد استانی در اختیار دستگاه‌های برگزار کننده قرار دادیم و همه باید در بحث پشتیبانی و حمایت از این کاروان‌ها پای کار بیایند.

این مسئول: با قدر دانی از سپاه کربلا مازندران ،مردم، بسیجیان، خادمین و راویان دفاع مقدس اظهار کرد : دانشجویان افسری تربیت پاسداری سپاه نیز به زائرین خدمت رسانی کردند که نشان از اوج تواضع آنها است .

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران : از رسانه‌های استان و بویژه صدا و سیمای مرکز مازندران در بحث اطلاع رسانی و انعکاس اخبار قدر دانی کرد و گفت: سرزمین نور هدیه شهداست و باید آن را حفظ کنیم و رشادت ها، دلاوری‌های شهدا و رزمندگان را برای نسل جوان روایت کنیم که بهترین شیوه آن راهیان نور است.

انتهای پیام/
سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

دیدار فرمانده سپاه کربلای مازندران با دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور/ تجلیل از نویسندگان، با موضوع  شهدای  مازندران  

به منظور تقویت همکاری‌های فرهنگی، سردار  سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران با مهدی رمضانی  …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *