خانه / اخبار ساری / با دستور رئیس جمهور، حسینی پور استاندار  مازندران خواهد ماند 

با دستور رئیس جمهور، حسینی پور استاندار  مازندران خواهد ماند 

بر خلاف برخی شایعه ها به دستور رئیسی رئیس چمهور حسینی پور استاندار  مازندران ، استاندار خواهد ماند.

به گزارش ساری فردا، علی اصغر باقر زاده نماینده مردم شهرستان های  بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی گفت: شایعه‌های مطرح شده درباره تغییر استاندار مازندران طی روزهای آینده صحت ندارد و نظر شخص رئیس جمهور به ادامه مدیریت حسینی پور در استانداری مازندران است.

 وی افزود: طی روزهای اخیر اظهار نظرهایی مبنی بر احتمال تغییر استاندار مازندران در فضای مجازی منتشر شد و حتی از برخی افراد به عنوان گزینه‌های تصدی کرسی استانداری مازندران نام برده شد‌ه‌ است که طی ارتباطی که با دفتر رئیس جمهور داشتیم، هیچ کدام از این خبرها صحت ندارد. 

باقرزاده گفت : برنامه‌‌هایی که از ابتدای دولت سیزدهم برای توسعه استان آغاز  شده است با سیاست‌های اجرایی حسینی پور به نتیجه خواهد رسید و اکثریت چهره‌های سیاسی استان نیز بر همین موضوع تاکید دارند.

نماینده مردم شهرستان های بابلسر و فریدونکنار خاطرنشان کرد: اقداماتی که در ۲ سال اخیر با حمایت استاندار مازندران در مسیر توسعه استان انجام شده چشمگیر و اثرگذار است و این اتقان‌نظر بین غالب رجل‌ سیاسی، جامعه روحانیت، شخصیت‌های اقتصادی و اقشار مختلف مازندران وجود دارد که روند مدیریتی استان باید تا پایان دولت سیزدهم بدون تغییرات ادامه یابد و البته دولت نیز دقیقا بر همین باور است و بنایی برای ایجاد تغییرات ندارد.

انتهای پیام/

سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

برگزاری مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی در ساری

برگزاری مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی در ساری مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *