خانه / اخبار ساری / خیرین مدرسه ساز بهترین ظرفیت برای افزایش سرانه آموزشی

خیرین مدرسه ساز بهترین ظرفیت برای افزایش سرانه آموزشی

خیرین مدرسه ساز بهترین ظرفیت برای کیفی سازی ، استاندارد سازی و نیز موجب افزایش سرانه آموزشی در مازندران و کشور می شوند.

به گزارش: ساری فردا، سرهنگ مجید رضا شعبانی مسیول بسیج ادارات و کارمندان سپاه کربلای مازندران ، در نشست با جهانیان مدیر کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس مازندران که به مناسبت فرارسیدن ماه مهر و بازگشایی مدارس برگزار شد گفت:
خیرین، مدرسه ساز بهترین ظرفیت برای کیفی سازی و استاندارد سازی مدارس هستند و نیز موجب افزایش سرانه آموزشی در مازندران و کشور می شوند.

وی افزود : ارتقاء علمی ، آموزشی و تربیتی در هر کشوری نیازمند بسترسازی و مهیا کردن امکانات سخت افزاری است.

سرهنگ شعبانی اظهار کرد : گسترش فضاهای آموزشی مانند: ابنیه، امکانات و تجهیزات در سرعت انتقال و روان سازی محتواهای آموزشی بسیار مهم است.

مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان مازندران: با بیان اینکه ، خیرین مدرسه ساز بهترین ظرفیت برای کیفی سازی و استاندارد سازی مدارس هستند و موجب افزایش سرانه آموزشی می شوند گفت :خوشبختانه در این مسیر کارهای بسیار خوبی انجام شد که باید ادامه یابد.
وی خاطر نشان کرد : بر اساس شعار سال ، اداره کل نوسازی مدارس ،می تواند موانع پیش روی سازمانی خود را بردارد و در این مسیر از حمایت ها و پشتیبانی ها و ظرفیت خیرین بیشتر بهره مند شود.

سرهنگ شعبانی گفت : معلم، دانش آموز و سیاست گذاری های آموزشی و پرورشی زمانی هویت می یابند که مدرسه، کلاس و ابزار فعالیت مهیا شده باشد که برای خانواده های دانش آموزان نیز بسیار اهمیت دارد.

این مسئول گفت : استفاده از ظرفیت خیرین در سال های متمادی و نیز بهره گیری از دیگر سازمان هایی که ما را در مأموریت سازمانی یاری می کنند قابل تحسین است.

جهانیان ، مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس مازندران نیز در این نشست گفت: فرهنگ مدرسه سازی و نگهداری از مدارس بسیار ضروری است و اهمیت دارد.

وی افزود : کرونا با همه ی مشکلاتی که در کشور و استان ما به وجود آورد، اما بر روند تکمیل و تجهیز طرح های مدرسه سازی موثر بوده و امیدواریم با عبور از این بیماری و حضور معلمان و دانش آموزان در مدارس ، مدارس ما هم از حیات و پویایی برخوردار شوند.
انتهای پیام/
سکینه رضاییان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

برگزاری مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی در ساری

برگزاری مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی در ساری مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *