آخرین خبرها
خانه / اخبار ساری / خیرین مدرسه ساز بهترین ظرفیت برای افزایش سرانه آموزشی

خیرین مدرسه ساز بهترین ظرفیت برای افزایش سرانه آموزشی

خیرین مدرسه ساز بهترین ظرفیت برای کیفی سازی ، استاندارد سازی و نیز موجب افزایش سرانه آموزشی در مازندران و کشور می شوند.

به گزارش: ساری فردا، سرهنگ مجید رضا شعبانی مسیول بسیج ادارات و کارمندان سپاه کربلای مازندران ، در نشست با جهانیان مدیر کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس مازندران که به مناسبت فرارسیدن ماه مهر و بازگشایی مدارس برگزار شد گفت:
خیرین، مدرسه ساز بهترین ظرفیت برای کیفی سازی و استاندارد سازی مدارس هستند و نیز موجب افزایش سرانه آموزشی در مازندران و کشور می شوند.

وی افزود : ارتقاء علمی ، آموزشی و تربیتی در هر کشوری نیازمند بسترسازی و مهیا کردن امکانات سخت افزاری است.

سرهنگ شعبانی اظهار کرد : گسترش فضاهای آموزشی مانند: ابنیه، امکانات و تجهیزات در سرعت انتقال و روان سازی محتواهای آموزشی بسیار مهم است.

مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان مازندران: با بیان اینکه ، خیرین مدرسه ساز بهترین ظرفیت برای کیفی سازی و استاندارد سازی مدارس هستند و موجب افزایش سرانه آموزشی می شوند گفت :خوشبختانه در این مسیر کارهای بسیار خوبی انجام شد که باید ادامه یابد.
وی خاطر نشان کرد : بر اساس شعار سال ، اداره کل نوسازی مدارس ،می تواند موانع پیش روی سازمانی خود را بردارد و در این مسیر از حمایت ها و پشتیبانی ها و ظرفیت خیرین بیشتر بهره مند شود.

سرهنگ شعبانی گفت : معلم، دانش آموز و سیاست گذاری های آموزشی و پرورشی زمانی هویت می یابند که مدرسه، کلاس و ابزار فعالیت مهیا شده باشد که برای خانواده های دانش آموزان نیز بسیار اهمیت دارد.

این مسئول گفت : استفاده از ظرفیت خیرین در سال های متمادی و نیز بهره گیری از دیگر سازمان هایی که ما را در مأموریت سازمانی یاری می کنند قابل تحسین است.

جهانیان ، مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس مازندران نیز در این نشست گفت: فرهنگ مدرسه سازی و نگهداری از مدارس بسیار ضروری است و اهمیت دارد.

وی افزود : کرونا با همه ی مشکلاتی که در کشور و استان ما به وجود آورد، اما بر روند تکمیل و تجهیز طرح های مدرسه سازی موثر بوده و امیدواریم با عبور از این بیماری و حضور معلمان و دانش آموزان در مدارس ، مدارس ما هم از حیات و پویایی برخوردار شوند.
انتهای پیام/
سکینه رضاییان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

🎥 استقبال گرم طبیعت از حضور مردم در روز عید فطر

همزمان با عید سعید فطر، مردم ساری پس از یک ماه روزه داری و تمرین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *