خانه / اخبار ساری / مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران :

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران :

برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه قرآن و عترت در مازندران 

بیست‌و‌چهارمین نمایشگاه قرآن و عترت مازندران ۱۸ تا ۲۱ فروردین‌ماه در ساری برپا می‌شود.

به گزارش ساری فردا ، احسان آهنگر مدیر  کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران،  از برپایی نمایشگاه قرآن و عترت در دهه پایانی ماه مبارک رمضان خبر داد و اظهار کرد: به همت گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بیست‌و‌چهارمین نمایشگاه قرآن و عترت مازندران در ساری گشایش می یابد.

وی با بیان اینکه،  این نمایشگاه با هدف ترویج فرهنگ نورانی قرآن و عترت و معرفی دستاوردهای قرآنی این اداره کل از روز شنبه ۱۸ فروردین‌ماه ۱۴۰۲  همزمان  با ۲۶ماه رمضان در مجتمع فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی مازندران برپاخواهد شد، افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده این نمایشگاه تا ۲۱ فروردین‌ماه امسال دائر خواهد بود.

 آهنگر  با بیان اینکه،  تازه‌های نشر قرآن و عترت در این نمایشگاه در معرض دید عموم و علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت اظهار کرد: محصولات قرآنی، فرهنگی، نماز و … نیز در نمایشگاه قرآن و عترت مازندران عرضه می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از جانمایی غرفه‌هایی برای  ارائه گزارش عملکرد و اقدامات قرآنی دستگاه‌های اجرایی استان در این نمایشگاه خبر داد و اضافه کرد: غرفه‌های کودک و نوجوان نیز با هدف انس نسل نو با قرآن معجزه رسول خدا حضرت محمد مصطفی (ص) برپا خواهد شد.

این مسئول  با بیان اینکه، روزانه جشن رمضان و محافل انس با قرآن با حضور قاریان ملی و بین المللی دراین نمایشگاه برپا می شود، گفت: اکران فیلم و کتابت وحی نیز برای این نمایشگاه تدارک دیده شده است.

وی از رونمایی از آثار فاخر فرهنگی هنری در نمایشگاه قرآن  و عترت مازندران خبر داد و یادآورشد: علاقه‌مندان می‌توانند در نوبت صبح از ساعت ۹ تا ۱۳ و  عصر ها  از ساعت ۱۵ تا ۱۹ از این نمایشگاه دیدن کنند.

انتهای پیام /

سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

برگزاری مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی در ساری

برگزاری مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی در ساری مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *