خانه / اخبار ساری / غرق شدن ۵ نفر در سواحل مازندران

غرق شدن ۵ نفر در سواحل مازندران

بی توجهی به هشدارها؛

سرهنگ سیدجعفر ساداتی گفت: با وجود ممنوعیت سفر به استان مازندران به دلیل شرایط کرونایی و همچنین هشدار‌های انتظامی به مسافران مبنی بر عدم شنا در دریا و خصوصا شنا در خارج از طرح‌های سالمسازی دریا، همچنان شاهد جان باختن تعدادی از هموطنان در سواحل دریا به دلیل بی توجهی به این هشدار‌ها هستیم.

او از غرق شدن ۵ نفر از هموطنان از استان‌های مختلف کشور طی دو روز گذشته در سواحل شهرستان‌های نوشهر، نور، جویبار، ساری و بابلسر خبر داد و گفت: این افراد به به علت عدم آشنایی به فنون شنا و شنا در خارج از محدوده طرح جان باختند که جسد این افراد با حضور عوامل امدادی کشف و به سردخانه منتقل شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران در پایان به هموطنان توصیه کرد: به هنگام استفاده از این موهبت الهی هشدار‌های ماموران انتظامی و ناجیان غریق را جدی گرفته، از شنا در نقاط ممنوعه شنا نظیر محدوده‌های خارج از طرح‌های سالمسازی، نقاط کور دریا و ساعت‌های تعطیلی طرح خودداری ککند تا لذت مسافرت برای آنان و اعضای خانواده تلخ نشود.

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

پیام فرمانده سپاه کربلا مازندران به مناسبت فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه کربلا خانطومان و شهادت ۱۶ مدافع حرم و خط شکن لشکر ۲۵ کربلا

سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران در پیامی فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه کربلا خانطومان ” …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *