خانه / اخبار ساری / شرکت فعال ساروی ها در پویش “من ماسک میزنم”

شرکت فعال ساروی ها در پویش “من ماسک میزنم”

مردم ساری به پویش «من ماسک می‌زنم» پیوستند.

با افزایش میزان شیوع ویروس کرونا، اکثر مردم ساری با پیوستن به پویش “من ماسک می‌زنم”، با استفاده از ماسک، خود را در برابر این بیماری مصون کردند.

پویش مردمی من ماسک می‌زنم گامی در جهت پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا ویروس است و استفاده از آن در مکان‌های عمومی توصیه رهبر معظم انقلاب است که به همین منظور این پویش راه‌اندازی شد.

با اشاره به ضرورت اجباری شدن استفاده از ماسک در مکان‌های عمومی و سرپوشیده، رعایت نکات بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی یکی از ضرورت‌هایی است که باید به صورت جدی در شرایط کنونی به آن توجه کرد.

با اشاره به اهمیت استفاده از ماسک در کاهش ابتلا به بیماری کووید ۱۹، در صورتی که فرد مبتلا و فرد سالم هر دو از ماسک استفاده نکنند امکان ابتلا به این بیماری  ۹۰ درصد گزارش شده است.

همچنین اگر فرد سالم و فرد مبتلا از ماسک استفاده کنند امکان ابتلا به ویروس کرونا به یک و نیم درصد کاهش می‌یابد.

کرونا یک بیماری ویروسی است که با پیشگیری و رعایت قوانین معین شده بهداشتی می‌توان آن را مهار کرد و این موضوع با اهتمام تمامی مردم محقق می‌شود.

بیایید همگی با هم با پیوستن به پویش مردمی “من ماسک می زنم” هر چه زودتر گامی بزرگ در مسیر کاهش ابتلا به این ویروس خطرناک برداریم.

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

پیام فرمانده سپاه کربلا مازندران به مناسبت فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه کربلا خانطومان و شهادت ۱۶ مدافع حرم و خط شکن لشکر ۲۵ کربلا

سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران در پیامی فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه کربلا خانطومان ” …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *