خانه / اخبار ساری / تاکید بر تکمیل و بهره برداری از تالار مرکزی ساری

تاکید بر تکمیل و بهره برداری از تالار مرکزی ساری

تاخیر در گشایش تالار مرکزی ساری خسارت بار است.

به گزارش ساری فراد ، حسین جوادی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در بازدید از تالار مرکزی ساری تاخیر در گشایش این طرح بزرگ فرهنگی هنری در مرکز استان را خسارت بار دانست.

‌وی افزود: عملیات اجرایی طرح تالار مرکزی ساری با زیر بنای ۱۲ هزارو ۹۶۷ متر مربع  از  محل اعتبارات ملی  توسط وزارت ارشاد اسلامی در سال ۱۳۸۶ آغاز شد. که این تالار  در بخش های ساختمانی و تاسیساتی دارای ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی است.
جوادی با بیان اینکه : عملیات اجرایی آگوستیک سالن های سه گانه (سالن آمفی تئاتر ؛ سالن سینما؛ سالن موسیقی یا کودکان و نوجوانان) در حال انجام است گفت:
سقف سازه فضا کار، نیاز مند به پوشش چادر است که در نشست با مهندس برکت رئیس اداره نظارت بر طرح های عمرانی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی ، قول مساعد برای انعقاد قرارداد پوشش سقف سازه فضا کار و تکمیل مابقی عملیات را داد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران اظهار کرد : اختصاص ۸۰ میلیارد تومان برای تکمیل تالار مرکزی ساری توسط سازمان برنامه و بودجه کشور به ترتیب به مبلغ ۵۰ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۱ و ۳۰ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۲ موجب به بهره برداری رسیدن طرح تالار مرکزی می شود.

وی افزود : این اداره کل تلاش می کند تا عملیات تکمیل این طرح ، بزودی انجام و  این مکان مورد استفاده اهالی فرهنگ و هنر استان و شهرستان ساری قرار گیرد.
انتهای پیام /
سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

پیام فرمانده سپاه کربلا مازندران به مناسبت فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه کربلا خانطومان و شهادت ۱۶ مدافع حرم و خط شکن لشکر ۲۵ کربلا

سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران در پیامی فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه کربلا خانطومان ” …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *