خانه / اخبار ساری / ادارات و مدارس استان مازندران دوشنبه ۲۶ دی تعطیل نیست

ادارات و مدارس استان مازندران دوشنبه ۲۶ دی تعطیل نیست

فعالیت همه ی ادارات، بانک ها، موسسات و مراکز دولتی از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۳ فردا / همه ی مدارس و دانشگاه ها در همه ی سطوح اداری و آموزشی ، طبق ساعات قبلی بصورت حضوری دائر و فعال است.

به گزارش ساری فردا، امید محبی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران با بیان اینکه : ساعت کاری ادارات، بانک ها، موسسات و مراکز دولتی از فردا دوشنبه ۲۶ دی تا پنج شنبه ۲۹ دی ( آخر این هفته ) از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۳ خواهد بود؛ گفت:
همه ی مدارس و دانشگاه های استان در همه ی سطوح اداری و آموزشی در این مدت طبق روال سابق در ساعات مقرر قبلی به صورت حضوری دائر و فعال خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه : اهتمام مجموعه مدیران در مدیریت مصرف گاز در بخش های اداری و مجموعه های مرتبط یکی از مهم ترین اولویت های کشور و به تبع آن استان مازندران است، افزود: در همین راستا در اجرای سیاست های استان در حوزه مدیریت شرایط اضطرار به ریاست استاندار مازندران، ساعت کاری ادارات، بانک ها، موسسات و مراکز دولتی، به استثنای نهادهای عمومی خدماتی، امدادرسان و دارای نوبت کاری از فردا دوشنبه ۲۶ دی تا پنج شنبه ۲۹ دی ( آخر این هفته ) بارعایت ماده ۸۷ قانون مدیریت خدمات کشوری از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۳ ابلاغ می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران، اظهار کرد: با توجه به ضرورت اهمیت استمرار فعالیت نظام آموزشی، همه ی مدارس و دانشگاه ها در همه ی سطوح اداری و آموزشی طبق روال سابق در ساعات مقرر قبلی به صورت حضوری دائر و فعال خواهد بود.

محبی : با تاکید بر استمرار روند خدمت رسانی به مردم شریف استان و جلوگیری از احتمال هرگونه خلل در انجام امور محوله، دستیابی به نتایج ملموس عملکردی و کاهش قابل توجه مصرف انرژی بویژه در حوزه گاز توسط مجموعه ادارات، نهادها، موسسات و مراکز دولتی و واحدهای تابعه مدنظر است و بدیهی است در صورت مشاهده هرگونه اهمال، برابر موازین قانونی رفتار خواهد شد.
انتهای پیام /
سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

دیدار فرمانده سپاه کربلای مازندران با دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور/ تجلیل از نویسندگان، با موضوع  شهدای  مازندران  

به منظور تقویت همکاری‌های فرهنگی، سردار  سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران با مهدی رمضانی  …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *