خانه / اخبار ساری / دیدار سردار مسلمی رئیس هیئت کشتی بسیج کشور و فرمانده سپاه کربلا مازندران با پهلوانان و قهرمانان کشتی مازندران

دیدار سردار مسلمی رئیس هیئت کشتی بسیج کشور و فرمانده سپاه کربلا مازندران با پهلوانان و قهرمانان کشتی مازندران

سردار سیاوش مسلمی رئیس هیئت کشتی بسیج کشور و فرمانده سپاه کربلا مازندران با قهرمانان و پهلوانان کشتی استان دیدار کردند.

به گزارش ساری فردا، سردار سیاوش مسلمی رئیس هیئت کشتی بسیج کشور و فرمانده سپاه کربلا مازندران در دیداری که همزمان با میلاد با سعادت حضرت فاطمه الزهرا (س) با تعدادی از قهرمانان و پهلوانان کشتی مازندران داشتند با بیان اینکه: شما قهرمانان و پهلوانان کشتی جهان که با غیرت و با اخلاق پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را در میدان های بزرگ ورزش کشتی جهان به اهتزاز در می آورید بسیار ارزشمند است گفت: کار ارزشمند شما پهلوانان که همچون جهاد است نشان از تربیت صحیح شما توسط پدران و مادران بزرگوارتان دارد .

وی افزود: در شرایطی که دشمنان تمام تلاش خود را می کنند تا به انقلاب اسلامی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ما ضربه وارد کنند و باور های مردم ما را نسبت به رهبری کم رنگ کنند شما قهرمانان و پهلوانان با به اهتزاز در آوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی در میدان های بزرگ کشتی جهان و ایجاد شور و نشاط و امید آفر ینی در میان مردم کشور و استان نقشه های دشمنان را نقش بر آب می کنید بسیار ارزشمند است.

در پایان این دیدار: از مادران و همسران این قهرمانان به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه الزهرا(س) به پاس زحمات آنها در تربیت و پرورش این قهرمانان و پهلوانان با اهدا هدایا قدردانی شد.
یادآور می شود : سردار سیاوش مسلمی رئیس هیئت کشتی بسیج کشور و فرمانده سپاه کربلا مازندران از رضا اطری، امیر حسین زارع و امیر حسین حسینی از آمل و علی سواد کوهی دیدار و از آنها قدر دانی کردند.
انتهای پیام/
سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

دیدار فرمانده سپاه کربلای مازندران با دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور/ تجلیل از نویسندگان، با موضوع  شهدای  مازندران  

به منظور تقویت همکاری‌های فرهنگی، سردار  سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران با مهدی رمضانی  …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *