خبری

برگزاری جشن نیکوکاری در مازندران

جشن نیکوکاری در مازندران برگزار می شود.

به گزارش ساری فردا، احمد سعادت معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران: در باره جشن نیکوکاری امسال گفت: با توجه به فرا رسیدن ایام پایانی سال، جشن نیکوکاری از برنامه های ملی است که همزمان با سراسر کشور اسفند ماه در مازندران برگزار می شود

وی افزود : از یکم بهمن ماه برنامه ریزی ها برای برگزاری این جشن در استان بر اساس بخشنامه ای که ابلاغ شده در حال انجام است.

سعادت اظهار کرد : یکی از برنامه هایی که می تواند در رفع نیاز خانواده‌های تحت حمایت تاثیر گذار باشد ، جشن نیکوکاری است.

این مسئول خاطر نشان کرد : امسال همه حوزه های کمیته امداد در اجرای برگزاری بهتر جشن نیکوکاری همکاری دارند و بر اساس نیازمندی هایی که در حوزه حمایت و حوزه تخصصی بررسی و اعلام شده، تلاش کارکنان این نهاد در رفع این نیازها است.

معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت : ادارات کمیته امداد شهرستان ها نیازها را از حوزه حمایت این نهاد ،دریافت می کنند و همه کارکنان در حوزه های مختلف مانند مسکن، حمایتی، معیشتی، درمانی و… وارد میدان می شوند تا نیازمندان نیز سال نو خود را به شادی آغاز کنند.

وی افزود : ۴۵۶مرکز نیکوکاری در استان نیز در اجرای هرچه بهتر جشن نیکوکاری فعالیت و همکاری دارند و مردم نیک اندیش مازندران می توانند کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به این مراکز تحویل دهند.

سعادت گفت : روز پنجشنبه دوازدهم اسفندماه در همه میادین اصلی شهرهای استان ، پایگاه جشن نیکوکاری ایجاد می شود و دفاتر کمیته امداد نیز آماده دریافت کمک های نقدی مردم نوعدوست است.

معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران اظهار کرد : روز سیزدهم اسفند ماه نیز در پایگاه های نماز جمعه این جشن برگزار و کمک های نمازگزاران جمع آوری می شود.

وی خاطرنشان کرد : در روز چهاردهم اسفندماه بر اساس شرایطی که ستاد کرونا اعلام خواهد کرد ، زنگ نیکوکاری در تمامی مدارس استان بصورت مجازی و یا حضوری طنین انداز خواهد شد.

سعادت گفت : ۳۳مرکز نیکوکاری آموزش و پرورش استان هم در جشن نیکوکاری فعالیت می کنند و جمع آوری کمک در سطح مدارس و توزیع بین نیازمندان با اولویت دانش آموزان تحت حمایت،توسط آنان انجام خواهد شد.

این مسئول اظهار کرد : از ظرفیت دستگاه هایی مانند : بنیاد مستضعفان، هلال احمر ، ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، آستان قدس رضوی و… برای هرچه بهتر برگزار شدن جشن نیکوکاری کمک گرفته می شود.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: همه تلاش کمیته امداد استان این است که صف خدمت را تا پایان سال رفع کنیم و در راستای توانمندسازی خانواده های تحت حمایت قدم های موثری برداریم.

سعادت خاطر نشان کرد: سال گذشته ۵۲ میلیارد تومان توسط مردم نوعدوست و مراکز نیکوکاری در جشن نیکوکاری جمع آوری شد.
انتهای پیام/
سکینه رضائیان سمسکنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا