خانه / اخبار ساری / هشدارهای کرونایی تاثیر چندانی نداشته ، مازندران سیاه شد.

هشدارهای کرونایی تاثیر چندانی نداشته ، مازندران سیاه شد.

عادی انگاری بیشتر ، مردم و مسیولان موجب افزایش وحشتناک بستری های کرونایی و مرگ و میر در مازندران شد.

غلامرضا تقی پور حراست بازار امام رضا (ع) ساری در گفتگو با ساری فردا گفت:با توجه به اینکه مدت ۱۰ سال است، مسئولیت حراست بازار امام رضا(ع) را به عهده دارم ، از شیوع بیماری کرونا تا کنون از فروشنده های این بازار خواستم تا از ماسک استفاده و شیوه نامه های بهداشتی مانند ضد عفونی سطوح و فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

وی افزود :حتی به مشتریان هم تذکر می دهم دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند و به ویژه با ماسک وارد پاساژ های بازار شوند و فاصله اجتماعی را نیز رعایت کنند.
تقی پور افزود: با همه ی این تذکر ها و هشدارها باز برخی از مردم و تعداد محدودی از فروشنده ها کرونا را جدی نمی گیرند و سهل انگاری می کنند.

مسئول حراست بازار امام رضا (ع) ساری گفت: تعطیلی بازار روش درستی نیست ، باید شیوه های زندگی مردم عوض شود و دولت نیز بیشتر به فکر مردم و زندگیشان باشد.

تقی پور گفت:به دلیل اجاره سنگین مغازه ها در صورتی که بازار تعطیل شود مغازه دارها دچار مشکلا ت شدید مالی و معیشتی می شوند و فروشنده ها نیز بیکار و دچار مشکلات معیشتی می شوند.

سکینه رضاییان سمسکنده

عکس : علی صادقی

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

پیام فرمانده سپاه کربلا مازندران به مناسبت فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه کربلا خانطومان و شهادت ۱۶ مدافع حرم و خط شکن لشکر ۲۵ کربلا

سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران در پیامی فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه کربلا خانطومان ” …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *