آخرین خبرها
خانه / اخبار ساری / غرق شدن ۵ نفر در سواحل مازندران

غرق شدن ۵ نفر در سواحل مازندران

بی توجهی به هشدارها؛

سرهنگ سیدجعفر ساداتی گفت: با وجود ممنوعیت سفر به استان مازندران به دلیل شرایط کرونایی و همچنین هشدار‌های انتظامی به مسافران مبنی بر عدم شنا در دریا و خصوصا شنا در خارج از طرح‌های سالمسازی دریا، همچنان شاهد جان باختن تعدادی از هموطنان در سواحل دریا به دلیل بی توجهی به این هشدار‌ها هستیم.

او از غرق شدن ۵ نفر از هموطنان از استان‌های مختلف کشور طی دو روز گذشته در سواحل شهرستان‌های نوشهر، نور، جویبار، ساری و بابلسر خبر داد و گفت: این افراد به به علت عدم آشنایی به فنون شنا و شنا در خارج از محدوده طرح جان باختند که جسد این افراد با حضور عوامل امدادی کشف و به سردخانه منتقل شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران در پایان به هموطنان توصیه کرد: به هنگام استفاده از این موهبت الهی هشدار‌های ماموران انتظامی و ناجیان غریق را جدی گرفته، از شنا در نقاط ممنوعه شنا نظیر محدوده‌های خارج از طرح‌های سالمسازی، نقاط کور دریا و ساعت‌های تعطیلی طرح خودداری ککند تا لذت مسافرت برای آنان و اعضای خانواده تلخ نشود.

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

بدرقه فرزند شهید بلباسی از شهدای مدافع حرم مازندران توسط استاندار مازندران در بازگشایی مدارس استان در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ / دانش آموزان با درس خواندن خود، تداوم بخش راه شهدا هستند.

آیین استانی بازگشایی مدارس مازندران در سال تحصیلی ۱۴۰۲ -۱۴۰۳ باحضور سیدمحمود حسینی پور، نماینده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + سیزده =