آخرین خبرها
خانه / اخبار ساری / رئیس آموزش و پرورش استثنایی مازندران در جمع فعالان رسانه در بابل

رئیس آموزش و پرورش استثنایی مازندران در جمع فعالان رسانه در بابل

✅ باید مراکز جامع در استان مازندران افزایش پیدا کند

✍️ به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش استثنایی استان مازندران، « سید سروش ساداتی جمالی » رئیس آموزش و پرورش استثنایی مازندران در افتتاح مرکز جامع سنجش و یادگیری طوبی مجیدایی در بابل و در حاشیه برگزاری این مراسم در جمع خبرنگاران صدا و سیما حاضر شد و به تبیین سیاست های آموزش و پرورش در حوزه سنجش پرداخت.

گفتنی است ساداتی جمالی در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیما اظهار داشت: باید مراکز جامع در استان مازندران افزایش پیدا کند.

وی ادامه داد: مراکز اختلالات ویژه یادگیری ارتقا یافته و به مراکز جامع سنجش، آموزش، توان بخشی و مداخله بهنگام رشدی و تربیتی تغییر نام داده است.

جمالی تصریح کرد: این مراکز خدمات بیشتری را به دانش آموزان و والدین آن ها اختصاص خواهد داد.

رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان تاکید کرد: رویکرد ما تشخیص و مداخله به هنگام است و اگر مشکل یک دانش‌‌آموز شناسایی شود ، می‌توانیم مداخله به هنگام انجام دهیم. از سوی دیگر افزایش بهره‌وری داریم و مراکز ما به صورت چند جانبه فعالیت می‌کنند؛ در واقع کیفیت آموزش و تحصیل را دنبال می‌کنیم و سامانه جامع یکپارچه، هوشمند و چند سطحی داریم که خدمات توانبخشی و حمایتی در سامانه ثبت می‌شود و بخشی از پرونده الکترونیکی و تحصیلی دانش‌آموزان خواهد بود.

گزارش خبری: خلیل دردانه

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

بدرقه فرزند شهید بلباسی از شهدای مدافع حرم مازندران توسط استاندار مازندران در بازگشایی مدارس استان در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ / دانش آموزان با درس خواندن خود، تداوم بخش راه شهدا هستند.

آیین استانی بازگشایی مدارس مازندران در سال تحصیلی ۱۴۰۲ -۱۴۰۳ باحضور سیدمحمود حسینی پور، نماینده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + چهارده =