خانه / اخبار ساری / برگزاری آئین تجلیل از گروه های جهادی بسیج دانشجویی مازندران

برگزاری آئین تجلیل از گروه های جهادی بسیج دانشجویی مازندران

از ۳۹ گروه جهادی بسیج دانشجویی در مازندران تجلیل شد .

به گزارش ساری فردا: سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران در آئین تجلیل از ۳۹ گروه جهادی بسیج دانشجویی در مازندران که به میزبانی دانشگاه مازندران برگزار شد : اظهار کرد : ترویج فرهنگ و تفکر و مدیریت جهادی توسط دانشجویان بسیجی در این گروه های جهادی امکان پذیر است و این دانشجویان بسیجی به عنوان آینده سازان کشور بهترین گزینه برای مدیریت در بخش های مختلف کشور در آینده هستند.

وی افزود : ترویج فرهنگ و تفکر جهادی و نیز مدیریت جهادی برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی ضروری است .
سردار مسلمی تاکید کرد: این دانشجویان بسیجی که در کنار مردم و با مردمداری و مردم نوازی در مناطق محروم بی منت به آنها خدمات رسانی می کنند شایستگی مدیریت کشور در آینده را دارند.

سید امیر کرمی مسئول سلزمان بسیج دانشجویی سپاه کربلا مازندران ، نیز در این مراسم با اشاره به اینکه : با ترویج، فرهنگ و تفکر جهادی، گروه های جهادی بسیج دانشجویی ، تعداد دانشجویان و دانشگاه ها در رشته های مختلف در حال افزایش است اظهار کرد: ۴۰ گروه جهادی بسیج دانشجویی در مازندران فعالیت می کنند .

وی افزود: از هزار دانشجوی عضو گروه جهادی بسیج دانشجویی، ۸۰۰ تا ۹۰۰ دانشجو بسیجی و حتی غیر بسیجی فعال در قالب گروه های جهادی بسیج دانشجویی در استان و خارج از استان در تابستان امسال به مناطق محروم اعزام و در چندین بخش به مردم خدمات رسانی کردند.

سادات کرمی با بیان اینکه : تنوع خدمات رسانی در بخش های بیشتر ، عضویت دانشجویان جدید از دانشگاه های مختلف سراسر استان در این گروه های جهادی بسیج دانشجویی مهم ترین ویژه گی خدمات رسانی گروه های جهادی در تابستان امسال بوده است ، خاطر نشان کرد : در هر گروه جهادی ۱۵ تا ۲۰ دانشجو عضویت دارند و نیز برخی از گروه های جهادی چندین بار به مناطق محروم استان و کشور اعزام شدند و اساتید دانشگاه ها نیز در راستای تحقق این اهداف همراهی می کنند .

در پایان این مراسم از همه ی گروه های جهادی بسیج دانشجوی ،اساتید و مسئولان فعال تر استان با اهدای لوح سپاس قدر دانی شد.
انتهای پیام/
سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

آغاز هجدهمین دوره لیگ شطرنج مازندران / افتتاح سالن شطرنج بعثت ساری

هجدهمین دوره لیگ شطرنج مازندران آغاز شد و شطرنج بازان در حال رقابت هستند. به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 5 =