خانه / اخبار ساری / برپایی میز خدمت جهادی در شهرستان سوادکوه

برپایی میز خدمت جهادی در شهرستان سوادکوه

میز خدمت جهادی این هفته با حضور مدیران استانی و شهرستانی در مسجد روستای سیمت از توابع دهستان راستوپی پل سفید برگزار شد
به گزارش ساری فردا، سرهنگ شعبانی مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه کربلا مازندران گفت: این مراسم با حضور ، ۱۱ مدیر استانی و ۱۹ مدیر شهرستانی در مسجد روستای سیمت از توابع دهستان راستوپی پل سفید برگزار و مشکلات روستا های آن منطقه شناسایی و قول رسیدگی داده شد.

وی: با اشاره به اینکه، میز خدمت جهادی به صورت هفتگی با حضور مدیران استانی و شهرستانی در یکی از مناطق محروم هر شهرستان برگزار می شود افزود : لازم است از سوی مسئولان شهرستانی مشکلات شناسایی و با اولویت بندی به مسئولانن استانی ارائه و آنها نیز با شناخت کامل ، تسلط و در دسترس بودن دستورات و وعده ها ، اقدامی عملی و فوری در راستای خدمت هر چه بهتر به محرومین و مستضعفین جامعه قدم بردارند.

سرهنگ شعبانی گفت : استقبال پرشور دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها جهت حل مسایل روستا ها به همراه اهالی محل برای رفع مشکلات شان در این مراسم جلوه گری میکرد.
این مسئول خاطر نشان کرد : حضور اعضای قرارگاه تحول محله مهدوی با ریاست حجت‌الاسلام جعفری امام جمعه شهرستان سوادکوه ، طالبی فرماندار و جانشین قرارگاه و سرهنگ قزلباش فرمانده سپاه ناحیه و دبیر قرارگاه تحول محله مهدوی به همراه دیگر اعضای قرارگاه از دیگر ویژگی های این مراسم بود

مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه کربلا مازندران: به عنوان متولی استانی این برنامه اظهار کرد : وقتی محرومیت و آسیب‌ها بیشتر می‌شود نیازمند به توجه و رسیدگی بیشتری است و همه ادارات و کارمندان در حد توان و مسئولیت خود در همه ی دولت‌ها کار می‌کنند اما وقتی محرومیت و آسیب‌ها بیشتر می‌شود نیازمند توجه بیشتری است و میز خدمت جهادی نیز در همین راستا برگزار می شود.

وی: برگزاری این برنامه و حضور مسئولان استان و شهرستان در یک مکان را دارای فواید چند بعدی دانست و افزود : ایجاد وحدت میان مسئولان استانی برای هم افزایی در حل مشکلات و در بعد دیگر ایجاد وحدت و وفاق میان مسئولان شهرستان و در بعد سوم نیز ایجاد وفاق و همدلی میان مردم می شود.

سرهنگ شعبانی : با اشاره به، تعدد مشکلات مردم گفت: اگر قوی‌ترین دولت‌ها هم روی کار بیایند همه مشکلات جامعه یک دفعه حل نخواهد شد و باید با تدبیر، اولویت‌بندی، مطالبه‌گری و پیگیری مشکلات را کمتر کنیم

وی: با اشاره به اینکه ، مشکلات مناطق محروم بیشتر، در حوزه مسکن، کشاورزی، راه، گاز، آب ، برق و مخابرات است، افزود: هیچ برنامه و مشکلی مرتفع نمی شود مگر آنکه پیگیری های قوی داشته باشیم، اشراف ما در نظام مسائل و حتی در شیوه های حل مسایل خوب است اما باید نظام پیگیری را نیز تقویت کنیم تا مشکلات سریع تر رفع شود.
انتهای پیام/
سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

دیدار فرمانده سپاه کربلای مازندران با دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور/ تجلیل از نویسندگان، با موضوع  شهدای  مازندران  

به منظور تقویت همکاری‌های فرهنگی، سردار  سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران با مهدی رمضانی  …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *