خانه / اخبار ساری / • چراغ هیانگ در مازندران روشن شد !

• چراغ هیانگ در مازندران روشن شد !

خبر خوشی برای ورزشکاران رزمی این روزها در استان مازندران دست به دست میشود. «هیانگ» رشته محبوبی که سالها در مازندران خاموش شده بود، دوباره چراغش روشن شد. شاهوردی بنیانگذار و ریاست انجمن «تکوان-دو هیانگ» کشور، فردی کارکشته و کاربلد را بعنوان نماینده رسمی این انجمن در مازندران معرفی کرد.

«داوود طاهرنژاد» آمد تا این عاشق رزمی، باری دیگر اینبار در رشته محبوب «هیانگ» قدم بردارد. انتخابی درست از شاهوردی که «هیانگ» را در مازندران زنده کرد. چراغی که در دل هزاران عاشق رزمی در مازندران روشن شد.

«هیانگ» خیلی زود علاقمندانش در مازندران را پیدا کرد و روز به روز این رشته محبوب و پرطرفدار سالن های تمرین را مملو از جمعیت عاشقان این رشته کرده است. بابلسر مبدا و آغاز کننده «هیانگ» شد و «طاهرنژاد» به عنوان نماینده رسمی این انجمن و «قصابیان» بعنوان دبیر انجمن در ترویج این رشته دوست داشتنی در تلاش هستند. رشته ای که در این مدت کوتاه با استقبال بی نظیر رزمی کاران همراه بود.

هرچقدر به تاریخچه ورزش نگاه میکنیم میبینیم که بابلسر نقش بسزایی در این رشته های محبوب رزمی داشته است. نکته جالب توجه اینجاست که در ۱۳۵۶ اولین بار تکواندو در نیروی هوایی بابلسر توسط استاد صفرزاده به صورت رسمی استارت خورد و بعد حدود ۵۳ سال دوباره در همان بابلسر اینبار «تکوان _ دو هیانگ» استان مازندران کلید خورد. نکته ای که بارقه امید را در دل های هزاران هزار عاشق این رشته محبوب روشن کرده است.

«هیانگ» این روزها به رشته محبوب و پرهوادار در بابلسر تبدیل شده و «انجمن رسمی هیانگ» اعلام کرده که در شهرستان ها هم نماینده فعال میپذیرد. برای ترویج این «هیانگ» دوست داشتنی، طاهرنژاد و قصابیان و مسئولین انجمن رسمی این رشته در مازندران فراخوانی عمومی زدند و به جذب علاقمندان پرداختند. به گفته طاهرنژاد و قصابیان، هر شخصی که دارای رزومه است و علاقمند به گرفتن نمایندگی در شهرستان ها دارد با انجمن رسمی ارتباط بگیرد.

دوستداران و علاقمندان «هیانگ»، جهت ارتباط برای ارسال رزمه و معرفی نمایندگی شهرستان، محمود قصابیان دبیر «هیانگ مازندران» آماده پاسخگویی علاقمندان است. دوستداران این رشته با شماره ۰۹۱۱۳۱۴۱۹۴۲ ارتباط برقرار نمایند.

به محبویت «هیانگ» روز به روز افزوده می شود و حالا دیگر ورزشکاران این رشته جدا از بحث حضور در تیم های ملی، به افتخارآفرینی در مسابقات برون مرزی می اندیشند. قطعا در آینده نزدیک با حضور چهرهای مطرح و باتجربه در این انجمن، از هیانگ بیشتر از این ها خواهیم شنید.

گفتنیست؛ اخیرا با ابلاغ جاوید شاهوردی بنیانگذار انجمن «ای تی اف هیانگ» ایران، داوود طاهرنژاد بعنوان نماینده رسمی انجمن در مازندران منصوب شد.

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

پزشکیان: مگر نمی‌گفتند ۴ میلیون مسکن درست می‌کنید؟ چه شد؟

🔹کل مسکنی که مجوز دادند در این ۳ سال ۹۰۰ هزار واحد است. مردم شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *