خانه / اخبار ساری / پیام تبریک سردار سرتیپ دوم پاسدار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا به مناسبت آغاز هفته قوه قضائیه

پیام تبریک سردار سرتیپ دوم پاسدار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا به مناسبت آغاز هفته قوه قضائیه

بسم الله الرحمن الرحیم

نقش آفرینی دستگاه قضایی کشور در تامین امنیت پایدار با اجرای منویات رهبر معظم انقلاب در جهت حفظ و حراست از آرمان های انقلاب و نظام اسلامی و تلاش برای خشکاندن ریشه فساد و ناهنجاری و جرائم مختلف در راستای برقراری عدالت در جامعه،کم نظیر است.

قوه قضائیه به عنوان یک رکن اساسی در نظام جمهور ی اسلامی و به فرموده رهبر معظم انقلاب نبض دستگاه اداری و وضعیت عمومی کشور با سلامت و استحکام قدرت و قاطعیت همراه بوده است که این امر نه تنها موجب سلامت همه‌ دستگاه‌های قانونگذار و مجری در نظام اسلامی می گردد، بلکه پرچم دار گسترش عدالت و امنیت در جامعه و موجبات پیشرفت مادی و معنوی کشور را هم ممکن می سازد.

بی شک هفته قوه قضائیه فرصت مغتنمی برای قدردانی از تلاش مجاهدانه و مخلصانه قشری خدوم به انقلاب و نظام اسلامی است که نمی گذارند نور امید به آینده روشن در دل های مردم که به دستگاه عظیم عدالت اسلامی اطمینان و اعتماد دارند خاموش شود و در اجرای نظارت برای تأمین عدالت و امنیت و همچنین پیشگیری از جرم، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد نکرد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهید مظلوم دکتر آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران انقلاب ، فرارسیدن هفته قوه قضائیه را به کلیه مجاهدان متعهد و خدوم مجموعه دستگاه قضاء استان تهنیت عرض نموده و از خداوند قادر متعال نصرت الهی و تداوم اقدام انقلابی و کارجهادی برای احیا،حفظ و صیانت از حقوق عامه جامعه، تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز(مد ظله العالی) در عرصه های مختلف را خواستارم .

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

دیدار فرمانده سپاه کربلای مازندران با دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور/ تجلیل از نویسندگان، با موضوع  شهدای  مازندران  

به منظور تقویت همکاری‌های فرهنگی، سردار  سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران با مهدی رمضانی  …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *