خانه / اخبار ساری / پرداخت بیش از ۱۱ میلیارد تومان صدقه در مازندران/ ضریب نفوذ صدقات در استان ۳۲ درصد

پرداخت بیش از ۱۱ میلیارد تومان صدقه در مازندران/ ضریب نفوذ صدقات در استان ۳۲ درصد

مازندرانی های نیکوکار، از ابتدای سال تاکنون ۱۱ میلیارد و ۹۰۰میلیون تومان صدقه پرداخت کردند.

به گزارش ساری فردا ، احمد سعادت معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد مازندران با بیان اینکه: مردم خیر اندیش مازندران یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان از ابتدای سال تا کنون صدقه پرداخت کردند اظهار کرد : صدقات جمع آوری شده از ابتدای امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۹۶ درصد رشد یافته است.

وی افزود: بخشی از این صدقات توسط مراکز نیکوکاری جمع آوری شده است.

سعادت خاطرنشان کرد: صدقات جمع آوری شده در بخش‌های درمانی، فرهنگی، جهیزیه، عمرانی و… برای مددجویان و نیازمندان هزینه می‌شود.

معا‌ون مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت : در مازندران ۳۶۹ هزار صندوق صدقات اعم از خانگی اماکن و معابر وجود دارد و ضریب نفوذ صدقات در استان ۳۲ درصد است.

وی: به پرداخت صدقه الکترونیکی اشاره و بیان کرد: بستر سازی و اجرای کد (QR) برای مشترکین صدقات در استان انجام شده است وتاکنون ۲۳۲ هزار مشترک صدقات هم اکنون به این طرح پیوستند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: در این روش هر مشترک صندوق صدقات می‌تواند با داشتن کد (QR) اختصاصی خود و با استفاده از گوشی همراه به آسانی صدقه پرداخت کند.
انتهای پیام/
سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

پیام فرمانده سپاه کربلا مازندران به مناسبت فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه کربلا خانطومان و شهادت ۱۶ مدافع حرم و خط شکن لشکر ۲۵ کربلا

سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران در پیامی فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه کربلا خانطومان ” …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *