خانه / اخبار ساری / واحد چهار بخار نیروگاه نکا پس از انجام تعمیرات غیرمترقبه وارد مدارتولید شد.

واحد چهار بخار نیروگاه نکا پس از انجام تعمیرات غیرمترقبه وارد مدارتولید شد.

 واحد چهار بخار نیروگاه شهیدسلیمی نکا با ظرفیت ۴۴۰ مگاوات پس از انجام تعمیرات غیرمترقبه به شبکه سراسری برق کشور پیوست.

به گزارش ساری فردا، عبدالرحمن معافی سرپرست معاونت تعمیرات شرکت مدیریت تولید برق نکا با اعلام این خبر افزود: درپی افزایش نشتی آب بویلر و با هماهنگی مرکز کنترل شبکه برق کشور، واحد چهار بخار به منظور بررسی و رفع اشکال از مدار تولید خارج شد.

وی افزود : با توجه به نیاز شبکه برق کشور در پیک مصرف، همکاران فعالیت های تعمیراتی مورد نیاز را به سرعت آغاز کردند که درکوتاه ترین زمان ممکن، یک عدد لوله در رهیت ۲ تعویض و ۲عدد لوله در سقف بویلر و دو عدد لوله در کلدرهیت ترمیم شد. در فرصت به دست آمده به صورت همزمان در مشعل ۶۶ تعداد ۵ عددنازل، ۵ عدد لوله گاز، یک عدد جهت دهنده هوا، مشعل مازوت، لوله راهنمای مازوت، لوله راهنمای جرقه زن و کربرنر تعویض شد و با انجام تست رهیت، سوپرهیت وهیدروتست بویلر، این واحد پس از ۵۱ ساعت تلاش مداوم وشبانه روزی همکاران به مدار تولید پیوست. 

نیروگاه شهیدسلیمی نکا با ظرفیت تولید ۲ هزارو ۲۱۴ مگاوات به عنوان یکی از بزرگترین نیروگاه های کشور، بیش از ۴ درصد برق کشور را تامین می کند.
انتهای پیام /
سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

دیدار فرمانده سپاه کربلای مازندران با دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور/ تجلیل از نویسندگان، با موضوع  شهدای  مازندران  

به منظور تقویت همکاری‌های فرهنگی، سردار  سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران با مهدی رمضانی  …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *