خانه / اخبار ساری / نواخته شدن زنگ شور عاطفه ها در مازندران

نواخته شدن زنگ شور عاطفه ها در مازندران

زنگ شور عاطفه ها فردا ۷مهر ۱۴۰۰ ،همزمان با سراسر کشور در مدارس مازندران با شعار «همه باهم مشق محبت بنویسیم» نواخته می شود.

به گزارش :ساری فردا ، حجت الاسلام عالیشاه مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران با اشاره به اینکه : زنگ شور عاطفه ها فردا ۷ مهر ۱۴۰۰ ،همزمان با سراسر کشور در مدارس مازندران با شعار «همه با هم مشق محبت بنویسیم» نواخته می شود، گفت:زنگ شور عاطفه ها به صورت نمادین “پایلوت” امسال در دبیرستان دخترانه ایثار شهرستان جویبار با حضور مسئولان و خیران طنین انداز می شود.

وی افزود: شور عاطفه ها امسال در روزهای بیست و چهارم، تا بیست و ششم شهریور همزمان با سراسر کشور در استان در پایگاه های کمیته امداد و میعاد گاه های نماز جمعه ، با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد.

حجت الاسلام عالیشاه اظهار کرد: مردم نوعدوست استان،می توانند،
برای مشارکت در شور عاطفه ها به دفاتر کمیته امداد ، درشهرستان های مازندران ، مراجعه و یا کمک های خود را از طریق تلفن همراه با شماره گیری#۱۰۱۱۸۸۷۷* و یا شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۱۴۹۹۰۷ پرداخت کنند.
انتهای پیام/
سکینه رضاییان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

دیدار فرمانده سپاه کربلای مازندران با دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور/ تجلیل از نویسندگان، با موضوع  شهدای  مازندران  

به منظور تقویت همکاری‌های فرهنگی، سردار  سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران با مهدی رمضانی  …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *