خانه / اخبار ساری / مسئول مرکز فضای مجازی بسیج مازندران خبر داد:

مسئول مرکز فضای مجازی بسیج مازندران خبر داد:

برگزاری چهارمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج در مازندران

مسئول مرکز فضای مجازی بسیج مازندران از برگزاری چهارمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج خبر داد و گفت: این رویداد ۴۸ ساعته به صورت همزمان با سراسر کشور از تاریخ ۲۵ الی ۲۷ آبان ماه امسال در استان مازندران برگزار می‌شود.

محمد نوری تلاوکی در گفت و گو با خبرنگاران از برگزاری چهارمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج خبر داد.

وی با بیان اینکه این رویداد ۴۸ ساعته به صورت همزمان با سراسر کشور از تاریخ ۲۵ الی ۲۷ آبان ‌ماه امسال در استان مازندران با مشارکت اقشار بسیج برگزار می‌شود؛ افزود: این رویداد تخصصی در سه بخش پویانمایی و انیمیشن، بازی‌های تلفن همراه و نرم‌افزارهای تلفن همراه برگزار می‌شود و داوطلبین می‌توانند در قالب گروه‌های ۳ تا ۵ نفره، برای شرکت در هرکدام از این سه بخش، در سایت رویداد ثبت نام نمایند.

مسئول مرکز فضای مجازی مازندران همچنین افزود: امسال، در کنار رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال، رویداد مردم‌پایه نیز برگزار می‌شود و عموم مردم تا ۲۰ آبان ماه فرصت دارند در سه بخش کلیپ و ویدئوهای موبایلی، پوستر و آثار گرافیکی و عکس و عکس‌نوشت آثار خود را ارسال نمایند.

وی افزود: بسیجیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در رویداد، به سایت جامع امین به آدرس:
https://amin-site.ir
مراجعه نمایند.

وی با بیان اینکه شناسایی استعدادها و ارتقای توانمندی‌های فنی و خلاقانه حوزه تولیدات دیجیتال بسیجیان استان از اهداف مورد نظر برگزاری این رویداد است؛ عنوان کرد: در حوزه تولید محتوای انقلابی و ارزشی، خلأهایی وجود دارد که با شناسایی فعالان انقلابی این حوزه می‌توان این خلأها را به حداقل رساند.

مسئول مرکز فضای مجازی بسیج مازندران گفت: جدا از اینکه با تولیدکنندگان برتر جهت تجاری سازی محصولات، قرارداد بسته می‌شود و برگزیدگان این رویداد جهت شرکت به مسابقات کشوری راه پیدا می‌کنند.

درباره‌ی ابوالفضل اکبری

حتما ببینید

پزشکیان: مگر نمی‌گفتند ۴ میلیون مسکن درست می‌کنید؟ چه شد؟

🔹کل مسکنی که مجوز دادند در این ۳ سال ۹۰۰ هزار واحد است. مردم شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *