خانه / مانور تیم های عملیاتی شهرداری ساری در ضد عفونی معابر شهری

مانور تیم های عملیاتی شهرداری ساری در ضد عفونی معابر شهری

شهرداری ساری با شیوع موج سوم ویروس کرونا به همت سازمان های تابعه اقدام به ضدعفونی خیابان ها و معابر سطح شهر کرده است.

رئیس سازمان آتش نشانی ساری خبر داد:

اجرای مانور ضد عفونی معابر برای مقابله با ویروس کرونا در ساری

دومیرکلایی گفت: با مشارکت شهرداری ساری و سازمان های تابعه با محوریت سازمان آتش نشانی عملیات ضدعفونی معابر شهر ساری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری، علی دومیرکلایی رئیس سازمان آتش نشانی ساری اظهار کرد: مانور ضدعفونی معابر شهر ساری در جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا به همت مجموعه شهرداری ساری و سازمانهای تابعه با محوریت سازمان آتش نشانی انجام شد.

وی از تلاش بی وقفه آتش نشانان و سایر نیروهای شرکت کننده در مانور تشکر کرد و افزود: آتش نشانی ساری در کنار شهرداری و سازمان های تابعه آن تمام تلاش خود را در  مسیر خدمت رسانی به شهروندان بکار گرفته است و از آغاز بحران کرونا تاکنون اقدامات موثری در زمینه ضد عفونی شهر ساری انجام داده است.

دومیرکلایی گفت: این عملیات ها در صورت لزوم ادامه خواهد داشت و آتش نشانان ساروی همپای کادر درمان و پزشکی این شهر با همه امکانات و تجهیزات و نیروی انسانی به مقابله با این ویروس می پردازند  تا شهروندان با خیالی آسوده تر در خانه بمانند و از این اپیدمی در امان باشند.

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

پیام فرمانده سپاه کربلا مازندران به مناسبت فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه کربلا خانطومان و شهادت ۱۶ مدافع حرم و خط شکن لشکر ۲۵ کربلا

سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران در پیامی فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه کربلا خانطومان ” …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *