خانه / اخبار ساری / قلع و قمع بیش از ۹ هزار مترمربع تغییر کاربری غیرمجاز در بهشهر

قلع و قمع بیش از ۹ هزار مترمربع تغییر کاربری غیرمجاز در بهشهر

۹ هزارو ۹۸۰ متر مربع تغییر کاربری غیر مجاز در شهرستان بهشهر قلع و قمع شد.

به گزارش ساری فردا : غلامرضا قنبری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهشهر اظهار کرد : در راستای اجرای قانون حفظ کاربری و جلوگیری از تغییر کاربری غیرمجاز در زمین های کشاورزی و باغی، بر اساس هماهنگی با دادستان و دبیر شورای حفظ حقوق بیت المال شهرستان بهشهر، از ابتدای شهریورماه امسال ۹ هزار و ۹۸۰ مترمربع تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان آزادسازی و به چرخه تولید بازگشت.

وی افزود : این قلع و قمع شامل: ۲۱ قطعه زمین زراعی به مساحت ۹ هزار و ۹۸۰ مترمربع برای جلوگیری از تفکیک و احداث بنای غیرمجاز، فنس کشی، دیوارکشی و شن ریزی در راستای اجرای ماده ۳ و تبصره دو ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی صورت گرفت.

قنبری تاکید کرد: برای حفظ و صیانت از عرصه های کشاورزی و استمرار تولید و در راستای اجرای ماده ۳ و تبصره دو ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی لازم است مالکین اراضی زراعی و باغی قبل از ساخت و ساز در اراضی خود برای دریافت مشاوره و مجوز به این مدیریت و مراکز جهاد کشاورزی مراجعه کنند.
انتهای پیام/
سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

دیدار فرمانده سپاه کربلای مازندران با دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور/ تجلیل از نویسندگان، با موضوع  شهدای  مازندران  

به منظور تقویت همکاری‌های فرهنگی، سردار  سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران با مهدی رمضانی  …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *