خانه / اخبار ساری / ضرورت تشکیل و فعالیت هیئت اندیشه ورزان در سازمان ها و ادارات

ضرورت تشکیل و فعالیت هیئت اندیشه ورزان در سازمان ها و ادارات

تشکیل هییت اندیشه ورز در سازمان ها و ادارات ضروری است.

به گزارش ساری فردا : مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه کربلای مازندران در نشست انتخاب اعضای جدید هییت اندیشه ورزان سازمان که در اداره کل آموزش فنی حرفه ای مازندران برگزار شد گفت: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری که در حکم رئیس وقت سازمان بسیج در سال ۹۵ آمده است
هییت های اندیشه ورز در همه ی سطوح و لایه های بسیج بایستی شکل بگیرند، تا صاحبان فکر، ایده و نظر بتوانند تبادل نظر کنند و نیز طرح ها یشان که قابلیت اجرا دارد خودشان اجرا و مسیولیت آن را به عهده بگیرند و نیز اجرایی کنند.

سرهنگ شعبانی :با اشاره به اینکه این افراد از میان خود هییت رئیسه انتخاب می شوند تا نشست ها دارای نظم، موضوع مشترک، استمرار در کار و پیگیری کننده امور داشته باشد، تا طرح ها به پایان رسیده و به نتیجه برسد.

مسئول بسیج ادارات و کارمندان سپاه کربلای مازندران خاطر نشان کرد : هییت های اندیشه ورز ترکیبی از تحصیل کرده ها و مجربین فعالی هستند که در عرصه های مختلف در بسیج در حال نقش آفرینی هستند که از میان جوانان و پیشکسوتان انتخاب می‌شوند.

این مسئول : اظهار کرد، هییت اندیشه ورز از کارگروه های تخصصی به تناسب موضوعات مختلف تشکیل شده است، تا هر موضوعی به صورت تخصصی بررسی شود.

وی:با اشاره به اینکه ، برای همه ی مسائل راه حل های نظری و عملیاتی به صورت ساده بیان می شود و در کارگروه های تخصصی مرتب شده و در هیات اندیشه ورز مورد بررسی نهایی قرار می گیرد گفت:طرح ها برای تایید نهایی به مجمع بسیجیان استان ارجاع خواهد شد تا هم طرح به پختگی لازم برسد و هم از ضمانت و پشتوانه بالاتری برای اجرا برخوردار شود

سرهنگ شعبانی گفت:
مسائل به ترتیب اولویت نظام و سازمان و نیز ضرورت بیشتری که دارند در اولویت و مورد بررسی قرار می گیرند، هر چند مسایل و مشکلات مربوط به سازمان ها و دستگاه ها متعدد است.

مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان مازندران اظهار کرد: بررسی طرح ها و موضوعات بایستی بدون جانب گرایی، واقع گرایانه، و نیز راه حل ها در دسترس و قابل اجرا در کوتاه ترین زمان ممکن باشد.

وی افزود: در نشست اندیشه ورزی از مدعوین و مهمانان متخصص و مرتبط با موضوعات مطرح شده دعوت خواهد شد.
سرهنگ شعبانی گفت: در ادامه هر یک از اعضا نظر خود را نسبت به چگونگی اداره جلسات، عضویت دیگر اعضا، تقویم زمانبندی جلسات، اولویت بررسی موضوعات بر اساس اساسنامه ارسالی از سوی سازمان بسیج اعلام می کنند .

سرهنگ شعبانی گفت : هدف اصلی در مباحث و موضوعات اندیشه ورزی بر اساس جامعه هدف مان بایستی در جهت کمک به تحقق دولت اسلامی باشد.
مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان مازندران اظهار کرد:در شهرستان ها نیز هیات های اندیشه ورز فعال و در حال به روز رسانی اعضا و موضوعات هستند و در طول سال به صورت ماهانه نشست برگزار می کنند.

در پایان این نشست انتخابات هییت رییسه بر گزار و محمد جواد رضایی از کارمندان بسیجی اداره کل راهداری به اتفاق آرا به عنوان رئیس هیات اندیشه ورز سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه کربلا مازندران تعیین شده است.
انتهای پیام/
سکینه رضاییان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

دیدار فرمانده سپاه کربلای مازندران با دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور/ تجلیل از نویسندگان، با موضوع  شهدای  مازندران  

به منظور تقویت همکاری‌های فرهنگی، سردار  سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران با مهدی رمضانی  …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *