آخرین خبرها
خانه / اخبار ساری / رایگان شدن برق چاه های کشاورزان مازندرانی

رایگان شدن برق چاه های کشاورزان مازندرانی

برق مصرفی چاه های کشاورزی مازندرانی ها رایگان می شود.

به گزارش ساری فردا ، حسینی کارنامی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران با اشاره به: برنامه‌های مدیریت مصرف از رایگان بودن بهای برق مصرفی صاحبان چاه‌های آب کشاورزی در صورت همکاری با این شرکت خبر داد.

وی با بیان اینکه: بهای برق مصرفی صاحبان چاه‌های آب کشاورزی این استان که با این شرکت تفاهم نامه همکاری منعقدکرده اند در ۱۹ ساعت از شبانه روز رایگان می‌شود، افزود: دارندگان چاه‌های کشاورزی اگر در پنج ساعت اوج مصرف (۱۷- ۱۲) از زمان انعقاد تفاهم نامه ترانس‌های برق خود را از مدار خارج کنند در بقیه ساعات از برق رایگان بهره‌مند خواهند شد.

حسینی گفت : با هدف مدیریت پیک مصرف برق و نیز مدیریت اضطراری بار، کشاورزانی که از زمان انعقاد تفاهم نامه از ساعات ۱۲ تا ۱۷ بعد از ظهر برق چاه های آب کشاورزی خود را قطع کنند، در بقیه ساعات شبانه روز از برق رایگان بهره‌مند خواهند شد.

رییس هیات مدیره شرکت توزیع نیروی برق مازندران گفت: کشاورزان با خاموش کردن چاه‌ها در ساعات اوج مصرف می‌توانند کمک بهتر و موثرتری به پایداری شبکه برق در زمان پیک بار کنند.

حسینی کارنامی افزود: مشترکین مرغداری ها، شالیکوبی ها، دامداری‌ها در زمان پیک بار تفاهم نامه انعقاد نمودن نسبت به مدیریت مصرف اقدام کنند از تخفیفات این بخش بهره‌مند می‌شوند.
انتهای پیام/
سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

آئین بزرگداشت اربعین شهدای حادثه تروریستی گلزار کرمان همزمان با سراسر کشور در گلزار شهدای ملامجدالدین ساری برگزار شد

گزارش تصویری: خلیل دردانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *