خانه / اخبار ساری / دلنوشته : سکینه رضائیان سمسکنده حلقه های رنگی حلقه های رنگی یادش بخیر انگار همین دیروز بود.

دلنوشته : سکینه رضائیان سمسکنده حلقه های رنگی حلقه های رنگی یادش بخیر انگار همین دیروز بود.

به گزارش ساری فردا، روز شماری می کردیم تا بهمن ماه از را برسد چون ماه بهمن ماه شادی بود و جشن دهه مبارک فجر حال و هوای دیگری برای همه مردم به ویژه دانش آموزان ایران اسلامی داشت . انگار همین دیروز بود که اول بهمن به همراه همکلاسی ها، خو دمان را برای برگزاری یک جشن بزرگ آماده می کردیم، هر کدام از بچه ها می خواستیم گوشه ای از کار را بگیریم تا جشن پیروزی انقلاب اسلامی با شکوه تر از سال قبل برگزار شود.
همه مشغول بودند ،بچه ها به گروه های مختلف تقسیم می شدند ، گر وهی سرود های انقلابی ویژه دهه مبارک فجر ، را تمرین می کردند ، گروهی نمایش انقلابی و گروهی مشغول تهیه روزنامه دیواری و نیز تعدادی هم دکلمه و مقاله با موضوع انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر تهیه و تمرین می کردند.

از میان این همه فعالیت ها تعدادی از بچه ها نیز برای هر چه زیباتر و بهتر شدن فضای مدرسه، سر در سالن و کلاس ها و داخل کلاس ها و دیوار ها را تزئین و در این کار ها با هم رقابت می کردند.
درست کردن حلقه های تو در توی رنگی و فانوس های رنگی به صورت گروهی یادش بخیر، چه حال و هوای قشنگی داشت، همه تلاش می کردیم تا وظایف خودمان را برای یک جشن با شکوه تر از سال قبل انجام دهیم.
روز ۲۲ بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی اوج شادی مردم ایران بود شر‌کت در راهپیمایی ۲۲ بهمن برای ما خیلی هیجان داشت ما بچه های دهه ۶۰ بودیم و در واقع نهال انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با دستان ما آبیاری و محافظت شد و به دست نسل های دیگر سپردیم تا امروز به سن ۴۳سالگی رسید و به یک درخت تنومند تبدیل و میوه آن کام دیگر کشورهای اسلامی را نیز شیرین می کند، دشمنان ایران اسلامی که نمی توانستند باور کنند مردم و به ویژه جوانان و نو جوانان ایرانی با ایمان به خدا، رهبری امام خمینی (ره) و نیز وحدت همه مردم توانستند رژیم طاغوت را سرنگون کنند، هر سال که جشن پیروزی انقلاب اسلامی با شکوه تر برگزار می شود و توطئه های آنها شکست می خورد ، به خود دلخوشی می دهند که سال آینده با استفاده از روش ها و توطئه های جدید تر به آرزوی چندین ساله خود می رسند، که با وجود این مردم ولایتمدار، بسیار خیال باطل است .

دشمنان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران، جنگ را بر ما تحمیل کردند شکست خوردند، شیعه و سنی راه انداختند با شکست مواجه شدند و چند سالی است جنگ نرم و سست کردن اعتقادات مردم به ویژه جوانان ما را در پیش گرفتند باز هم کاری از پیش نبردند ،تحریم به راه انداختند تا با ایجاد مشکلات اقتصادی مردم را به ستوه دربیاورند ، باز هم دیدند مردم ما مقاومت کردند و دست از نظام و رهبری نکشیدند و برای سربلندی ایران اسلامی تلاش می کنند ، آنها نمی دانند انقلاب اسلامی ثمره خون زنان و مردان به ویژه جوانانی است که سنگفرش های خیابان های شهر های ایران را رنگین کرده بود و باید به حرمت خون شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافعان حرم ، سلامت و نیز شهدای جبهه مقاومت به ویژه شهید سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی ، این انقلاب اسلامی تا وصل شدن به ظهور و انقلاب امام زمان (عج) پایدار بماند.
انتهای پیام /
سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

پیام فرمانده سپاه کربلا مازندران به مناسبت فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه کربلا خانطومان و شهادت ۱۶ مدافع حرم و خط شکن لشکر ۲۵ کربلا

سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران در پیامی فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه کربلا خانطومان ” …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *