خانه / اخبار ساری / دفتر جدید و مهمانسرای امور سینمایی مرکز افتتاح گردید.

دفتر جدید و مهمانسرای امور سینمایی مرکز افتتاح گردید.

به گزارش ساری فردا ،به نقل از ؛روابط‌عمومی امور سینمایی استان مازندران،سید سعید پور قاسم مدیر امور سینمایی استان مازندران در توضیح این خبر اشاره کرد این افتتاح با حضور ریاست محترم حوزه هنری جناب آقای مهدی معصومی و دیگر مهمانان همراه بود که با هدف توسعه و تجهیز دفتر امور سینمایی با عنایت به گسترش تعاملات بین سازمانی و ایجاد مهمانسرای این نهاد فرهنگی و هنری با رویه گسترش ارتباط و حضور هنرمندان و هنرپیشگان خارج از استان صورت پذیرفت.
پور قاسم، فاز اول توسعه و تجهیز دفتر امور سینمایی و مهمانسرای استان در راستای گسترش خدمات رسانی وساخت، توسعه و تجهیز سینماهای سطح استان صورت پذیرفت.
ایشان در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد:با افتتاح بزرگترین پردیس سینمایی استان (مهر همافران) در نوشهر که در ماه جاری صورت پذیرفته بود گامی نسبتا خوب در جهت افزایش سرانه سینما و ارتقای سطح رفاه و گردشگری عمومی برای این خطه فرهنگ خیر برداشته شد که انشالله با توجه به پردازش موجود در آینده ای نچندان دور شاهد افتتاح پردیس های سینمایی دیگری در سطح استان خواهیم بود.
قابل توجه آنکه پورقاسم از صاحبان فن ، هنرمندان و عموم دلسوزان هنر فخیم هفتم جهت ارائه نظرات کارشناسانه ،تدقیق و تفاهم آرا در این دفتر دعوت بعمل آورد.

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

دیدار فرمانده سپاه کربلای مازندران با دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور/ تجلیل از نویسندگان، با موضوع  شهدای  مازندران  

به منظور تقویت همکاری‌های فرهنگی، سردار  سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران با مهدی رمضانی  …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *