خانه / اخبار ساری / بهره برداری از ۱۰ طرح تولیدی و زیربنایی کشاورزی در ساری

بهره برداری از ۱۰ طرح تولیدی و زیربنایی کشاورزی در ساری

۱۰ طرح تولیدی و زیربنایی کشاورزی به مناسبت هفته جهاد کشاورزی در شهرستان ساری به بهره برداری رسید.

به گزارش ساری فردا ، رضا پورفلاح مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ساری اظهار کرد: به مناسبت گرامیداشت هفته جهادکشاورزی، آیین افتتاح ۱۰ طرح تولیدی و زیربنایی بخش کشاورزی شهرستان ساری با حضور نمایندگان مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، رییس سازمان جهاد کشاورزی استان، فرماندار شهرستان، مسوولان و بهره برداران برگزار شد.

وی افزود: هزینه اجرای این ۱۰ طرح ۵۵ میلیارد و ۴۴۰ میلیون تومان بود که اعتبار آن از محل اعتبارات ملی، استانی، تسهیلات و منابع شخصی تامین شد.

پور فلاح اظهار کرد: این طرح ها شامل: مرمت و بهسازی آببندان روستای ملک آباد، برق رسانی ایستگاه پمپاژ روستای شبکلا، پوشش بتنی و کانال انتقال آب آیش فرح آباد و روستاهای همت آباد، اردشیرمحله، گلماسفلی و سرکت، احداث کانال وزنی مستطیلی روستای ولاغوز و شرکت فرآورده های لبنیات پرشیوا طبرستان که تولیدکننده انواع دوغ پاستوریزه است، می شوند.

مدیر جهاد کشاور،ی شهرستان ساری با اشاره به اینکه: از مزایای اجرای طرح های زیربنایی بخش کشاورزی این است که ۵۰۰ خانوار در ۶ بخش این شهرستان بهره مند می شوند، گفت: با بهره برداری از یک پروژه تولیدی برای ۹ نفر نیز به طور مستقیم اشتغال ایجاد شد.
انتهای پیام /
سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

برگزاری مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی در ساری

برگزاری مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی در ساری مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *