خانه / اخبار ساری / حضور نخستین گروه جهادی طرح حاج عبدالله والی در روستای شیت نکا و برپایی میز خدمت

حضور نخستین گروه جهادی طرح حاج عبدالله والی در روستای شیت نکا و برپایی میز خدمت

گروه جهادی حاج عبدالله والی در قالب طرح جهادی در بخش های مختلف ، به ویژه (پزشکی درمانی) امروز در روستای شیت شهرستان نکا حضور یافتند و خدمات رسانی خود را آغاز کردند.

به گزارش ساری فردا، حجت الاسلام بشیر عالیشاه مدیر کل کمیته امداد مازندران در باره طرح حاج عبدالله والی اظهار کرد :این طرح با حضور گروه جهادی و هسته جهادی در حوزه های مختلف در شهرستان ها خدمت رسانی می کنند.
وی افزود: نخستین گروه جهادی حاج عبدالله والی در «روستای شیت شهرستان نکا » آغاز بکار کرد و پزشکان در بخش های مختلف در این طرح حضور یافتند.

حجت الاسلام عالیشاه گفت : در کنار اردوی جهادی ، میز خدمت نیز راه اندازی شد و مراجعان مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند.

مدیر کل کمیته امداد مازندران با اشاره به اینکه : طرح مفتاح الجنه و دیدار با مددجویان نیز انجام شد گفت : حضور در گلزار شهدا و دیدار با خانواده شهدا از دیگر برنامه های امروز در روستای شیت نکا بوده است.

وی خاطر نشان کرد :«حاج عبدالله والی» از امدادگران کمیته امداد که با روحیه جهادی سال‌ها در مناطق محروم به ویژه منطقه بشاگرد، منشاء خدمات و فعالیت‌های ارزنده و موثری در راستای رسیدگی به محرومان بود.
انتهای پیام /
سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

پیام فرمانده سپاه کربلا مازندران به مناسبت فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه کربلا خانطومان و شهادت ۱۶ مدافع حرم و خط شکن لشکر ۲۵ کربلا

سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران در پیامی فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه کربلا خانطومان ” …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *