آخرین خبرها
خانه / اخبار ساری / حضور رئیس سازمان مدیریت پسماند در صحن شورای اسلامی شهر
جلسه کمیسیون مشارکت و سرمایه گذاری با محوریت مدیریت پسماند.

حضور رئیس سازمان مدیریت پسماند در صحن شورای اسلامی شهر
جلسه کمیسیون مشارکت و سرمایه گذاری با محوریت مدیریت پسماند.

نگاه ما در بحث زباله و تفکیک از مبداء فرهنگی، اقتصادی است

جلسه کمیسیون مشارکت و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر ساری، با حضور سید ذوالفقار شریفی رئیس کمیسیون، شهرام ایرجی، افشین راسخ، سبحان بخشی، رحمان میرشجاعی،علی عاشقان، اعضای شورای شهر، گرامیان رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری در سالن جلسات شورای اسلامی شهر ساری برگزار شد.

در این جلسه سید محمدرضا گرامیان رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری اظهار داشت: سازمان طرح تفکیک جامعی را در دست تدوین دارد که تلفیقی از موارد مختلف همراه با پیوست اقتصادی بوده که قطعا می‌تواند در بخش سرمایه گذاری و اقتصادی به نفع شهروندان، شهرداری و سازمان باشد.

وی از اهمیت فرهنگ سازی در مبحث زباله گفت و افزود: نگاه ما در بحث زباله و تفکیک از مبدا، نگاه فرهنگی، اقتصادی است.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری با تاکید بر نگاه سازمان به مباحث آموزش شهروندی، بیان داشت: مهمترین رکن هر کاری آموزش است و ما نیز نگاه خاصی به آموزش شهروندی داریم تا فرهنگ سازی به درستی صورت گیرد.

همچنین اعضای حاضر در جلسه به موضوع درآمدزایی سازمان از طریق آموزش ،پسماند پزشکی، خاک و نخاله و تفکیک زباله اشاره نمودند.

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

آئین خود کفایی و پیشرفت صنایع چوب و کاغذ استان مازندران در تولید کاغذ برای کتاب‌های درسی دانش آموزان کشور با حضور وزیر ارشاد اسلامی و استاندار برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =