خانه / اخبار ساری / مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران:

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران:

قوه قضاییه با خدامحوری و نگاه شهدایی عدالت را برپا کند

وظیفه قوه قضائیه برپایی عدالت است و در این مسیر نباید دچار نفسانیات شد و با خدامحوری و نگاه شهدایی به این مسئله ورود پیدا کنند.

به گزارش ساری فردا به نقل از روابط عمومی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران، سردار «عبدالله ملکی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران در مراسم تجدید میثاق کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح با شهدای گمنام مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان بر ضرورت تبیین حوادث دهه اول انقلاب برای نسل جوان و امروز جامعه تأکید کرد و اظهار داشت: رهبری امام (ره)، مبانی فکری امام و حضور با اقتدار مردم، کشور را از گردنه های سخت نجات داد.

وی با اشاره به اینکه: شهید چمران به فرمان امام (ره) پاوه را آزاد کرد، بیان کرد: این شهر با ایستادگی و رشادت‌های شهید چمران و یاران شهیدش آزاد شد؛ شهید چمران در پاکسازی مریوان و سایر شهرهای کردستان نیز نقش آفرینی کرد.

سردار ملکی گفت : پس از آن کردستان بار دیگر با بی‌تدبیری‌های دولت موقت به دست ضد انقلاب افتاد با این حال با رشادت‌های نیروهای سپاه، ارتش و پیش مرگان کرد مسلمان پاکسازی شد.

این مسئول با بیان اینکه: حادثه هفتم تیر حادثه عظیمی بود، افزود: در این حادثه یک لایه از مسئولین نظام را از دست دادیم؛ دشمن قبل از شهادت شهید بهشتی، اقدام به ترور شخصیتی ایشان کرده بود.
وی با بیان اینکه شهید بهشتی هم تحصیلات دانشگاهی و حوزوی داشت و هم بصیر و مدیر بود و تدوین قانون اساسی کشور را مدیریت کرد، گفت: دشمن حساب شده ایشان را به شهادت رساند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران ادامه داد: سخنان با معنویت و نورانی حضرت امام (ره) پس از شهادت شهید بهشتی قلب مردم را آرامش داد و به برکت خون این شهید عزیز نظام احیا شد.

وی با بیان اینکه : حاکمیت و ماندگاری نظام را مدیون خون شهدا هستیم، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی اهداف انبیاء را پیاده و مردم را به خدامحوری دعوت می‌کند و باید تلاش کنیم در مقابل مشکلات اقتصادی، جنگ شناختی و ترکیبی و فرهنگی، راه امام را ادامه بدهیم و با فرماندهی رهبر معظم انقلاب و حضور مردم بابصیرت پرچم انقلاب به دست صاحبش خواهد رسید و ما باید باور کنیم و خودمان را آماده کنیم.

این مسئول افزود: شهید بهشتی بصیرت داشت و مواضع جمهوری اسلامی را در راستای اهداف نظام تفسیر می کرد و در مقابل گروههای معاند ایستادگی کرد.
وی با اشاره به اقتدار قوه قضائیه، گفت: قوه قضائیه در موضوع مواد مخدر و ضد انقلاب در نقاط مختلف کشور با جدیت برخورد کرد و انتظار داریم امروز هم در خصوص پرونده‌های قضایی با اقتدار کار را با سرعت پیش ببرد.

سردار ملکی: به فعالیت‌های منافقین در شبکه‌های مجازی اشاره کرد و بر ضرورت تبیین آن در جامعه تأکید کرد و بیان داشت: وظیفه قوه قضائیه برپایی عدالت است و در این مسیر نباید دچار نفسانیات شد و با خدامحوری و نگاه شهدایی به این مسئله ورود پیدا کنند.
انتهای پیام/
سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

پیام فرمانده سپاه کربلا مازندران به مناسبت فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه کربلا خانطومان و شهادت ۱۶ مدافع حرم و خط شکن لشکر ۲۵ کربلا

سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران در پیامی فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه کربلا خانطومان ” …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *