خانه / اخبار ساری / بیانیه سپاه کربلا مازندران به مناسبت فرا رسیدن سوم خرداد

بیانیه سپاه کربلا مازندران به مناسبت فرا رسیدن سوم خرداد

بسم الله الرحمن الرحیم

سوم خرداد ماه ۱۳۶۱ سالروز فتح خرمشهر یکی از مهم ترین نمادهای قدرت الهی و واقعه تاریخی در انقلاب اسلامی است . روزی که رزمندگان سپاه اسلام با عملیات بیت القدس، توانستند پس از آزادی سازی خرمشهر، تمامی معادلات و محاسبات دشمنان را بهم بزنند و قدرت اراده و ایمان ملت مقاوم ایران اسلامی را به رخ دنیا بکشانند.
آزادسازی خرمشهر ، درس بزرگ ولایت پذیری، مقاومت، ایثارگری و توکل به خدای متعال است و ملت بزرگ ایران با ایستادگی بی نظیر خود علاوه بر فتح خاک، فتح ارزش های اسلامی را رقم زدند و برای همیشه در تاریخ ماندگار و الگوی ایستادگی و مقاومت برای ملت های مستضعف و آزاده دنیا در مقابل استکبار و نظام سلطه شدند.
عملیات بیت المقدس آغاز شکست استکبار جهانی در راس آن آمریکای جنایتکار و صهیونیستم بین الملل بود و نقطه عطفی در پیروزی انقلاب اسلامی درمواجهه با دشمنان نظام اسلامی عرصه های مختلف گردید.
لذا دراین برهه حساس کنونی که نظام سلطه و صهیونیست و در رأس آن شیطان اکبر آمریکای جنایتکار برای خدشه وارد کردن به نظام و انقلاب اسلامی به یک جنگ ترکیبی هوشمند روی آورده است و از تمام امکانات و ابزار رسانه ای با هدف برهم زدن نظام محاسباتی مسئولین تصمیم گیر و ایجاد یاس و بدبینی و فاصله اندازی بین مردم و نظام اسلامی و همچنین برهم زدن وحدت و یکپارچگی ملی ایرانیان، بهره گرفته ، ضروری است همه آحاد مردم به ویژه مسئولین،با الگوگیری از مولفه های فتح خرمشهر،با وحدت کلمه ، هم افزایی،هوشمندی و هوشیاری در این جنگ اراده ها، با روحیه ایثارگری و فرهنگ شهدایی،باردیگر دشمنان را وادار به شکست و عقب نشینی کرده و به فرموده رهبر معظم انقلاب خرمشهرهای در پیش راه را در عرصه های مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی فتح کنند.
سپاه کربلا مازندران با گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) و شهیدان تاریخ‌ساز فتح خرمشهر و تجدید عهد وپیمان با مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) با تاکید بر لزوم بازخوانی حماسه مقاومت و ایستادگی دلاورمردان عملیات بیت المقدس در آن روزهای فراموش نشدنی و تبیین و روشنگری برای نسل آینده انقلاب، تصریح می کند ؛راهبرد و منطق دفاع مقدس که برگرفته از توکل به خدای متعال و مجاهدت ها و تلاش های همه جانبه در میدان است،امکان آزادسازی همه دنیای تحت سلطه استکبار، امکان آزادسازی فلسطین، و امکان اینکه هیچ ملتی مستضعف نباشد، وجود دارد.
انتهای پیام/
سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

پیام فرمانده سپاه کربلا مازندران به مناسبت فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه کربلا خانطومان و شهادت ۱۶ مدافع حرم و خط شکن لشکر ۲۵ کربلا

سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران در پیامی فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه کربلا خانطومان ” …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *