خانه / اخبار ساری / برگزاری دوره آموزشی پیشگیری از اعتیاد برای بیش از ۲ هزار مدد جوی مازندرانی

برگزاری دوره آموزشی پیشگیری از اعتیاد برای بیش از ۲ هزار مدد جوی مازندرانی

برای ۲ هزارو ۹۵۴ مدد جوی کمیته امداد مازندران در هفته مبارزه با مواد مخدر دوره آموزشی پیشگیری از اعتیاد برگزار شده است.

به گزارش ساری فردا، میثم معافی معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران اظهار کرد : کارگاه آموزشی برای هزار و ۱۹۷ مددجو در ۸۷ جلسه و کارگاه آموزشی بصورت مجازی با هدف پیشگیری و آگاه سازی در زمینه اعتیاد برای هزارو ۷۵۷ نفر از مددجویان به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر برگزار شد.

وی افزود: برگزاری کارگاه آموزشی مهارت های زندگی، فرزندپروری و نقش سبک های تربیتی والدین در پیشگیری از اعتیاد و ارائه خدمات مشاوره فردی به خانواده های در معرض آسیب و آسیب دیده اعتیاد از جمله برنامه ها بوده است.

معافی اظهار کرد: ۱۱ نمایشگاه نیز با همکاری سایر سازمان ها برپاشد و حدود ۲ هزار و ۶۶ نفر از این نمایشگاه ها بازدید کردند.

معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران گفت: مسابقات کتابخوانی با هدف پیشگیری و آگاه سازی در زمینه اعتیاد، اجرای طرح مفتاح الجنه فرهنگی در منازل خانواده های آسیب دیده و در معرض آسیب اعتیاد و پیاده روی خانوادگی و نیز تجلیل از خانواده معظم شهدا عرصه مبارزه با مواد مخدر .. از جمله برنامه ها برای مددجویان بوده است.
انتهای پیام/
سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

پیام فرمانده سپاه کربلا مازندران به مناسبت فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه کربلا خانطومان و شهادت ۱۶ مدافع حرم و خط شکن لشکر ۲۵ کربلا

سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران در پیامی فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه کربلا خانطومان ” …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *