خانه / اخبار ساری / بازدید معاون دفتر پیگیری امور استان های ریاست جمهوری از پروژه پل تا پل شهرداری ساری

بازدید معاون دفتر پیگیری امور استان های ریاست جمهوری از پروژه پل تا پل شهرداری ساری

سید عبدالمجید میرهاشمی معاون دفتر پیگیری امور استان های ریاست جمهوری به همراه علیرضا سعیدی معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری، مرتضی عطایی شهردار منطقه ۱ و پیام ایمانی رییس سازمان عمران شهرداری از پروژه پل تا پل شهرداری ساری بازدید کرد.
به گزارش ساری فردا، در این بازدید معاون دفتر پیگیری امور استان های نهاد ریاست جمهوری بر حمایت های ساختاری از این طرح تاکید کرد.

میرهاشمی در این بازدید با قدردانی از جدیت کارکنان مجموعه شهرداری ساری در تسریع روند اجرایی پروژه پل تا پل اظهار کرد : تکمیل پروژه پل تا پل سهولت تردد شهروندان و روان سازی ترافیک منطقه را در پی دارد و رویکرد شهرداری ساری در استفاده از ظرفیت و توانمندی های داخلی برای اجرای پروژه های عمرانی ستودنی است.
وی : خاطر نشان کرد: اینگونه طرح ها دارای پیوست های اقتصادی، رفاهی، گردشگری، فرهنگی و … است و نهاد ریاست جمهوری برای حمایت از شهرداری ساری و دستگاههای مرتبط ، برای تکمیل آن، مساعدت های لازم را به عمل می آورد.
یاد آور می شود: عملیات زیرسازی بستر و جدول بتنی حاشیه مسیر پروژه پل تا پل به همت سازمان عمران شهرداری در حال انجام است.
انتهای پیام/
سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

پیام فرمانده سپاه کربلا مازندران به مناسبت فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه کربلا خانطومان و شهادت ۱۶ مدافع حرم و خط شکن لشکر ۲۵ کربلا

سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران در پیامی فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه کربلا خانطومان ” …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *