خانه / اخبار ساری / بازدید دانشجویان استان گلستان از نیر‌گاه شهید سلیمی نکا

بازدید دانشجویان استان گلستان از نیر‌گاه شهید سلیمی نکا

دانشجویان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان گرگان از نیروگاه تولید برق شهید سلیمی شهرستان نکا بازدید کردند.

به گزارش ساری فردا، جمعی از دانشجویان انجمن علمی دانشجویی انرژی های تجدید پذیر دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان از استان گلستان امروز با هدف آشنایی با سیستم ها و فرایند تولید برق از نیروگاه شهید سلیمی نکا بازدید کردند.

در این بازدید که به منظور آگاه سازی دانشجویان با دشواری های شرایط تولید برق و ترویج فرهنگ مدیریت مصرف برگزار شد، ابتدا مستندی در خصوص معرفی نیروگاه و کلیپ هایی در خصوص سختی نگهداری و تعمیرات، بهره برداری و تولید انرژی در نیروگاه به نمایش درآمد، سپس کارشناسان نیروگاه با اشاره به طرح ها و توانمندی های کارکنان نیروگاه در زمینه نگهداری و تعمیرات و بهره برداری واحدها، پیگیری و مدیریت در بازسازی و ساخت داخل قطعات نیروگاهی، پیچیدگی مراحل مختلف تولید انرژی، سختی تولید برق و … توضیحاتی دادند.  

 در ادامه بازدیدکنندگان ضمن بازدید از روند تعمیرات اساسی و تأسیسات نیروگاه با شنیدن توضیحات کارشناسان، از نزدیک با نحوه عملکرد تجهیزات و سیستم های تولید و انتقال برق آشنا شدند.
انتهای پیام /
سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

دیدار فرمانده سپاه کربلای مازندران با دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور/ تجلیل از نویسندگان، با موضوع  شهدای  مازندران  

به منظور تقویت همکاری‌های فرهنگی، سردار  سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران با مهدی رمضانی  …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *