خانه / اخبار ساری / افزایش ۲۳درصدی پرداخت صدقه در مازندران

افزایش ۲۳درصدی پرداخت صدقه در مازندران

مازندرانی ها ۱۳ میلیارد تومان از ابتدای امسال تا کنون صدقه پرداخت کردند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۲۳ درصد افزایش یافت.

به گزارش :ساری فردا، احمد سعادت ،معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران ، گفت: از ابتدای امسال تاکنون، مردم نیکوکار استان ۱۳ میلیارد تومان صدقه پرداخت کردند که در این مدت در مقایسه با مدت مشابه سال قبل۲۳ درصد رشد داشت.

وی :با بیان اینکه بیشترین صدقات در شهرستان های بابل،آمل،قائمشهر جمع آوری شده است، افزود: ۳۶۰ هزار و ۲۳۳خانوار مازندرانی ،مشترک صندوق صدقات کوچک خانگی هستند و ضریب نفوذ صندوق صدقات هم در این استان ۳۳درصد است.

سعادت گفت :صدقات جمع آوری شده در بخش های تامین جهیزیه، مسکن، معیشت، درمان، تحصیلی، فرهنگی، اشتغال برایامسال مددجویان تحت حمایت هزینه می شود.

: معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران اظهار کرد:با توجه به شرایط کنونی و شیوع بیماری کرونا، مأموران جمع آوری صدقات خانگی به دستگاه های پوز اندرویدی مجهز شدند.

وی افزود : یکی از روشهای جدید پرداخت صدقه QR(بارکد)است و در این روش مشترک صدقات می تواند از طریق اپلیکیشن های بارکدخوان (پس از دریافت بارکد اختصاصی از رابطین کمیته امداد) بطور مستقیم به صفحه پرداخت اینترنتی صدقات متصل شده و درکمترین زمان ممکن صدقه پرداخت کند.

سعادت: با اشاره به شیوه های نوین و غیر حضوری برای پرداخت صدقه گفت : شماره گیری #۲۰۱۱۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه ، نیز سریع ترین و راحت ترین روش پرداخت صدقه است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت:کمیته امداد برای رفع مشکلات نیازمندان و جلب رضایت آنها فعالیت های مختلفی انجام می دهد که توانمند سازی و خودکفایی از مهمترین اهداف ارائه این خدمات است.

وی خاطرنشان کرد: مردم نوعدوست استان نیز همواره و در هر شرایطی با این نهاد همکاری داشته و توانستند با مشارکت خود شاهد به بار نشستن لبخند بر چهره نیازمندان باشند.
انتهای پیام/
سکینه رضاییان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

دیدار فرمانده سپاه کربلای مازندران با دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور/ تجلیل از نویسندگان، با موضوع  شهدای  مازندران  

به منظور تقویت همکاری‌های فرهنگی، سردار  سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران با مهدی رمضانی  …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *