خانه / اخبار ساری / اصحاب رسانه سربازان واقعی نظام

اصحاب رسانه سربازان واقعی نظام

اصحاب رسانه سربازان واقعی نظام هستند و خنثی سازی اخبار معاند وظیفه آنها است.

به گزارش :ساری فردا ، سردار عبدالله ملکی ،مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران، عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد : اهل قلم و اصحاب رسانه سربازان واقعی انقلاب هستند و باید با قلم خود در جنگ رسانه‌ای مقابل دشمنان داخلی که در پی بدبینی جوانان نسبت به نظام هستند بجنگند و اخبار معاند را خنثی کنند.

وی افزود:رسانه‌ها چشم حقیقی و بیدار جامعه هستند و وظیفه خطیر اطلاع رسانی مشکلات مردم و جامعه را به مسئولان برعهده دارند.

سردار ملکی: با اشاره به وضعیت اقتصادی و کرونا و نگرانی‌های موجود در حوزه دفاع مقدس و مسئله بد حجابی در جامعه افزود: در زمینه فرهنگی کار ریشه‌ای انجام نشد و رسانه در این زمینه باید ورود پیدا کند و با بصیرت ‌افزایی در پیشبرد اهداف نظام نقش‌آفرینی کند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران خاطرنشان کرد : خستگی، کمبود‌ها و نامهربانی‌ها نباید باعث ناامیدی اصحاب رسانه شود و خبرنگاران در این مسیر باید افق روشن امید را ببینند که موفقیت در آن است.

این مسیول :با اشاره به ظرفیت‌های استان در حوزه دفاع مقدس گفت: در این زمینه باید تلاش کنیم ظرفیت‌ها شناسایی و در راه درست بکارگیری شوند.

انتهای پیام/
سکینه رضاییان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

دیدار فرمانده سپاه کربلای مازندران با دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور/ تجلیل از نویسندگان، با موضوع  شهدای  مازندران  

به منظور تقویت همکاری‌های فرهنگی، سردار  سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران با مهدی رمضانی  …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *