خانه / اخبار ساری / اجرای مرحله دوم طرح یاس کمیته امداد مازندران

اجرای مرحله دوم طرح یاس کمیته امداد مازندران

مرحله دوم طرح یاس کمیته امداد مازندران مربوط به آموزش های امداد و مهارت های پایه داوطلبی، و کمک های اولیه اجرا شد .

به گزارش ساری فردا، میثم معافی معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران با اشاره به: اجرای مرحله دوم طرح یاس گفت: در این طرح در زمینه های امداد وکمکهای اولیه ، مهارت های پایه داوطلبی و آمادگی دربرابر مخاطرات به مددجویان آموزش داده می شود.

وی : ‏افزایش اعتماد به نفس وخودباوری، پذیرش مسئولیت اجتماعی در میان مخاطبان، توانمند سازی رفتاری،ارتباطی و فرهنگی در میان مددجویان را از جمله نکات مهم طرح یاس بیان کرد .

‏ معافی : افزایش مهارت خود امدادی و دگر امدادی درافراد درمواقع بحرانی وبلایای طبیعی،
‏ارتقای سطح دانش و مهارت مخاطبین درباره امداد و کمک‌های اولیه ، آشنایی با حوادث و سوانح و نحوه مقابله با آنها ،همکاری همه جانبه با هلال احمر را نیز از دیگر فعالیت های این طرح برشمرد.

معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران : اظهار کرد: حضور مخاطبان در عرصه‌های اجتماعی و مشارکت در فعالیت‌های جمعی،‏ ایجاد انگیزه در زمینه امداد و کمک‌های اولیه و … ازجمله اهداف اجرای طرح یاس بوده است.

وی : با قدردانی از همراهی هلال احمر استان در اجرای طرح یاس گفت: در مرحله نخست و دوم طرح یاس ۴۷۵نفر آموزش دیدند که از این تعداد ۱۱۵ نفر در خانه های هلال مستقر شدند.
انتهای پیام/
سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

پیام فرمانده سپاه کربلا مازندران به مناسبت فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه کربلا خانطومان و شهادت ۱۶ مدافع حرم و خط شکن لشکر ۲۵ کربلا

سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران در پیامی فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه کربلا خانطومان ” …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *