خانه / اخبار ساری / اجرای برنامه های اوقات فراغت برای دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت در مازندران

اجرای برنامه های اوقات فراغت برای دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت در مازندران

برای گذران اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد مازندران برنامه های فرهنگی ، تفریحی و زیارتی در تابستان امسال برگزار می شود.

به گزارش ساری فردا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد مازندران: میثم معافی معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران در خصوص برنامه های اوقات فراغت این نهاد برای مددجویان اظهار کرد: یکی از برنامه های مهم و پایه حوزه فرهنگی کمیته امداد استان برگزاری برنامه‌های اوقات فراغت در تابستان برای دانش آموزان و دانشجویان است.

وی افزود : برای دانش آموزان و دانشجویان فارغ از درس ، برنامه‌های متنوعی تدارک دیده شد که شوق زیارت و اعزام به مشهد مقدس با مشارکت خیران در دستور کار قرار دارد.

میثم معافی اظهار کرد: حدود ۳۰۰ مددجو به اردوی زیارتی مشهد مقدس اعزام شدند و هزار و ۵۰۰ نفر دیگر به زیارت بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) در ایام تابستان نیز اعزام خواهند شد که اعزام به قم و شیراز نیز از جمله این برنامه‌ها است.

معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران گفت: بخش دوم برنامه های اوقات فراغت، کانون های دانشجویی و دانش آموزی است که در مرکز استان اقصی نقاط شهرستان ها این کانون ها با مشارکت مراکز نیکوکاری،گروه های جهادی و آموزش و پرورش فعال است و برنامه های اوقات فراغت خواهیم داشت.

معافی گفت: بخش دیگر برنامه ها در تابستان ، استفاده از ۳۵ مرکز تخصصی نیکوکاری فرهنگی است که برنامه های اوقات فراغت دارند و ایستگاه محلات هستند و در سطح شهرستان ها در محله ها این برنامه ها در سرفصل های مختلف آموزشی ، فرهنگی و تفریحی ، زیارتی، اردویی در دستور کار قرار دارد.

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

برگزاری مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی در ساری

برگزاری مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی در ساری مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *