خانه / آغاز مراحل نصب دودکش ۶۰ متری نیروگاه زباله سوز ساری

آغاز مراحل نصب دودکش ۶۰ متری نیروگاه زباله سوز ساری

مراحل نصب دودکش ۶۰ متری نیروگاه ۴۵۰ تنی زباله سوز شهرداری ساری آغاز گردید .

این سازه فلزی خاص که از ۳ دودکش فلزی ۶۰متری جهت خارج نمودن گازهای سوخته شده در دستگاه زباله سوز به کار میرود از ۵ قسمت ۱۲ متری تشکیل شده که نخستین قسمت های این دودکش نصب گردید و قرار است تا ۱۵ مهر به اتمام برسد.

نکته مهم این خبر در سال جهش تولید، انحصار شکنی شرکت ساری سازه به جهت تولید این سازه خاص فلزی در کارخانه سازه های فلزی آرشام می باشد که در انحصار یک شرکت داخلی بوده و با اعتماد استاندار و شهردار ساری به ظرفیت و تخصص داخلی استان مازندران در تولید دودکش ۶۰متری این نیروگاه صورت پذیرفته است.

لازم به ذکر است همزمان با آغاز مراحل نصب دودکش ۶۰متری نیروگاه زباله سوز ساری سید محمد محمدی تاکامی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران به همراه دهقان نماینده سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور  و زرودی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند استان در بازدید از این پروژه از نزدیک عملیات اجرایی این پروژه را بررسی کرد.

نماینده سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در این بازدید پروژه نیروگاه زباله سوز را از جمله پروژه های مهم در مرکز مازندران یاد کرد که طی ۱۰ ماه اخیر با تلاش مجموعه شهرداری ساری روند رو به رشد چشمگیری داشته است.

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

پیام فرمانده سپاه کربلا مازندران به مناسبت فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه کربلا خانطومان و شهادت ۱۶ مدافع حرم و خط شکن لشکر ۲۵ کربلا

سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران در پیامی فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه کربلا خانطومان ” …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *