خانه / اخبار ساری / اختصاص ۱۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای سواحل مازندران

اختصاص ۱۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای سواحل مازندران

۱۲۰ میلیارد تومان اعتبار در سواحل مازندران تابستان امسال هزینه می‌شود.

به گزارش ساری فردا ، روح الله سلگی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در نشست کمیته فرهنگی ستاد ساماندهی سواحل و تفرجگاه‌های مازندران بابیان اینکه: در بخش بودجه سواحل اقدامات و رایزنی‌های زیادی انجام شده است، گفت: تابستان امسال ۱۲۰ میلیارد تومان برای اجرای طرح های فرهنگی در سواحل مازندران هزینه خواهد شد. ‎

وی : بر لزوم اجرای طرح‌های فرهنگی در سواحل دریای این استان تاکید کرد و افزود : تابستان امسال ۱۲۰ میلیارد تومان در این حوزه هزینه خواهد شد.

سلگی خاطرنشان کرد : باتوجه به خدمات دهی ملی مازندران در عرصه گردشگری، باید نگرش ملی بر ظرفیت های این استان حاکم شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اشاره به اینکه: باوجود فرهنگ‌های مختلف و گردشگران متعدد در سواحل، برخی آسیب های اجتماعی نیز متوجه استان شده است، اظهار کرد: در بخش اعتبارات سواحل کوتاهی نکردیم و با نمایندگان مجلس در این زمینه رایزنی‌های زیادی انجام شده است.

وی با بیان اینکه: در گذشته طرح‌های دریا در سواحل کوتاه مدت بوده است، گفت: تمام پلاژداران و صاحبان شهرک‌های خصوصی در سواحل باید مسئولیت اجرای طرح‌های فرهنگی و مدیریتی در حوزه استحفاظی خود را بپذیرند.

این مسئول: از رایزنی استانداری با وزارت کشور برای تامین اعتبارات طرح‌های دریا خبر داد و افزود: با هماهنگی سازمان اجتماعی وزارت کشور ۱۲۰ میلیارد تومان اعتبار امسال برای ساماندهی سواحل دریا به مازندران اختصاص می‌یابد.

سلگی با اشاره به اینکه : ۱۷ میلیارد تومان سال گذشته برای سواحل تخصیص یافته بود، ادامه داد: با پرداخت بدهی به موقع حقوق ناجیان، غریق در سواحل استان به شدت کاهش یافته است.

وی با اعلام اینکه، امسال مسئولیت نجات غریق با هلال احمر است، اضافه کرد: نشست با ناجیان غریق و فرمانداران به‌زودی در غرب استان برگزار می‌شود.

سعید اهنگر معاون فرهنگی هنری سپاه کربلا مازندران : نیز در این نشست از آمادگی ۲۵ گروه جهادی فرهنگی برای اجرای برنامه در سواحل و تفرجگاه‌های استان در سال ۱۴۰۲ خبر داد.

وی بر لزوم تقویت تعامل در اجرای بهتر طرح‌های فرهنگی در سواحل تاکید کرد.
انتهای پیام/
سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

آغاز هجدهمین دوره لیگ شطرنج مازندران / افتتاح سالن شطرنج بعثت ساری

هجدهمین دوره لیگ شطرنج مازندران آغاز شد و شطرنج بازان در حال رقابت هستند. به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − دو =