خانه / اخبار ساری / عیادت استاندار مازندران از جانبازان اغتشاشات سال گذشته / بسیجیان در اغتشاشات سال گذشته برای حفظ اسلام در صحنه حضور داشتند.

عیادت استاندار مازندران از جانبازان اغتشاشات سال گذشته / بسیجیان در اغتشاشات سال گذشته برای حفظ اسلام در صحنه حضور داشتند.

استاندار مازندران به همراه سردار مسلمی، فرمانده سپاه کربلا مازندران و کهنسال، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران از موسی عنایتی جوان ۱۷ ساله ، یکی از جانبازان اغتشاشات در سال گذشته عیادت کردند.

به گزارش ساری فردا، سید محمود حسینی پور نماینده عالی دولت در مازندران در این دیدار با بیان اینکه، اغتشاشگران امسال دیگر رمقی برای حضور دوباره در خیابان ها نداشتند، گفت: بسیجیان؛ سال گذشته برای حفظ اسلام در صحنه حضور داشتند.
وی در جریان عیادت از موسی عنایتی بسیجی جوان ۱۷ ساله که در اغتشاشات پارسال با ضایعه نخاعی به درجه جانبازی نائل شد، اظهار کرد : به‌واسطه حضور و ایستادگی فعالانه جوانان بسیجی و همرزمان شما، اغتشاشگران دیگر از رمق افتاده اند.

حسینی پور ، خاطرنشان کرد: در اغتشاشات سال گذشته اگر جوانان بسیجی حضور فعالانه در خیابان ها نداشتند، معلوم نبود که چه اتفاقی می افتاد و اغتشاشگران چه بلایی برسر کشورمان می آوردند.

استاندار مازندران خطاب به جوان بسیجی با بیان اینکه، افرادی همانند شما برای مسئولان تذکر هستند، گفت: جوان بسیجی برای حفظ اسلام و نایب برحق امام زمان (عج)، خودش را به خطر انداخت تا اسلام و رهبری آسیب نبیند و این بزرگترین درس برای تمام افراد است.
وی افزود: کارهایی که این بسیجیان برای خاموش کردن اغتشاشات اخیر انجام داده اند با هیچ چیز در دنیا قابل قیاس و ارزش گذاری نیست.

حسینی پور بیان کرد: از دیدگاه خداوند متعال، بسیجیان بعنوان افراد خاص انتخاب شدند تا از اسلام و رهبری دفاع کنند و این بالاترین درجه افتخار است.

حسینی پور گفت: حداکثر تلاشمان را خواهیم کرد تا با استفاده از بهترین تجهیزات و کادر درمان پزشکی، این جوان بسیجی ضایعه نخاعی که پزشکان امید به بهبودی وی دارند را دوباره احیا کنیم تا به سلامتی کامل برسد.

وی ادامه داد: بنده بعنوان استاندار مازندران شخصا پیگیر روند درمانی این جوان بسیجی خواهم بود تا در کمترین زمان، شرایط برای احیای دوباره و بازگشت سلامتی این جوان بسیجی فراهم شود.

این مسئول دستور داد، تا تجهیزات پزشکی و درمانی مورد نیاز از جمله تخت، ویلچر و تشک در اختیار این جوان بسیجی قرار گیرد و در صورت لزوم برای ادامه وضعیت درمانی به یکی از بهترین بیمارستان های تهران اعزام شود.

یادآور می شود: سید محمود حسینی پور استاندار مازندران با همراهی سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلای مازندران و کهنسال مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با حضور در بیمارستان امام خمینی (ره) شهر ساری، با موسی عنایتی از بسیجیان فعال قائمشهری که سال گذشته برای ایجاد امنیت و مقابله با آشوبگران و اغتشاشات از ناحیه سر و گردن به ضایعه نخاعی دچار شد، دیدار و از نزدیک در جریان روند درمانی وی قرار گرفت.
موسی عنایتی از جوانان بسیجی قائمشهر که در حال تلاش برای برقراری نظم و امنیت و مقابله با فتنه گران بود، در اغتشاشات سال گذشته از ناحیه گردن مورد اصابت گلوله ساچمه‌ای قرار گرفت که پس از آسیب دیدگی چند مهره، دچار ضایعه نخاعی شد.
نماینده عالی دولت در مازندران در این دیدار، با اهدای گل و لوح سپاس ، از جوان بسیجی قائمشهری که در راه پاسداری از ارزش های اسلامی در اغتشاشات اخیر دچار ضایعه نخاعی شده است، قدردانی کرد.

موسی عنایتی جانباز اغتشاشات سال گذشته نیز در این دیدار، با اشاره به اینکه، رسالتی مهم تر از صیانت از آرمان های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و کیان دین و میهن اسلامی وجود ندارد، تاکید کرد: اگر دوباره به سلامت جسمی گذشته بازگردم و احیا شوم، با یقین در همان راهی که انتخاب کرده ام، گام خواهم زد و این رسالت را برای خود همیشگی می دانم.

انتهای پیام/
سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

ایجاد زیر ساخت های گردشگری در استان ها

زیر ساخت های گردشگری در استان ها و شهرستان هایی که جاذبه گردشگری دارند ایجاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 17 =