آخرین خبرها
خانه / اخبار ساری / شناسایی ۷۸ منطقه محروم در مازندران۷۸ منطقه محروم و فقیر در مازندران شناسایی و فقر غذایی ۱۳ گروه این مناطق توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران در حال رسیدگی و خدمات رسانی است.

شناسایی ۷۸ منطقه محروم در مازندران۷۸ منطقه محروم و فقیر در مازندران شناسایی و فقر غذایی ۱۳ گروه این مناطق توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران در حال رسیدگی و خدمات رسانی است.

به گزارش ساری فردا، حجت الاسلام بشیر عالیشاه مدیرکل کمیته امداد مازندران امروز ، در دیدار با محمدعلی نوبخت فرماندار ساری گفت: کمیته امداد در حوزه های مختلف مانند معیشت ، اشتغال، فرهنگی، درمانی،اکرام ایتام و … به مددجویان خدمات ارائه می دهد.

وی افزود: در ۷۸ نقطه مازندران در پایش فقر، ۱۳گروه غذایی را مورد پایش قرار می دهیم .

حجت الاسلام عالیشاه : به پرداخت مستمری مددجویان اشاره کرد و گفت: مستمری یک نفره ۳۵۰ هزار تومان،دو نفره ۵۰۰ هزار ، سه نفره ۷۰۰ هزارتومان، چهار نفره ۹۰۰هزار و پنج نفره و پنج نفر به بالا یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان پرداخت می شود.

مدیر کل کمیته امداد مازندران گفت: همه باید دست به دست هم دهیم و مشکلات مددجویان را رفع کنیم.

این مسئول اظهار کرد: یکی از خدمات خوبی که کمیته امداد برای مددجویان انجام می دهد، امداد هوشمند است و این سامانه بمنظور تسریع در ارائه خدمات به نیازمندان ایجاد شد.

وی با بیان اینکه : ظرف مدت ۴۵روز کارکنان کمیته امداد مازندران بصورت جهادی و انقلابی و تمام وقت، اطلاعات مددجویان را بروز رسانی کردند افزود: عزت ، شأن و تکریم خانواده های تحت حمایت بسیار با اهمیت است و برای توانمند سازی آنان برنامه ریزی صورت می گیرد.

حجت الاسلام عالیشاه : درباره پرداخت صدقه با Qr کد نیز گفت: در پرداخت صدقه ، بارکد Qr راه اندازی شد و ۴۰۰ هزار برگه بارکد تهیه و در اختیار مشترکین قرار می گیرد و از این طریق مردم نوعدوست می توانند به سهولت صدقه را از طریق تلفن همراه پرداخت کنند.

مدیر کل کمیته امداد مازندران : گفت: سامانه پیشنهادات کمیته امداد راه اندازی شد و مردم نیک اندیش مازندران می توانند با پیشنهادات خود در تصمیم سازی برای مدیریت خیر و احسان در استان و پویایی سازمان های حمایتی مشارکت کنند.

حجت‌الاسلام عالیشاه خاطرنشان کرد: ۸۰ هزار خانوار نیازمند تحت پوشش ‌کمیته امداد مازندران هستند و از خدمات این نهاد بهره مند می شوند.

محمد علی نوبخت: فرماندار ساری نیز در این دیدار با قدر دانی از خدمات کمیته امداد به نیازمندان ، نسبت به مشارکت و همراهی با این نهاد در کمک به جامعه هدف اعلام آمادگی کرد.

انتهای پیام/
سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران:

صرفه جویی حدود ۲۰ میلیارد دلاری در سال با افزایش عمر ساختمان/پدرخوانده های عرصه ساختمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =