خانه / اخبار ساری / رفع مشکل آب آشامیدنی پایتخت کشتی ایران در مازندران 

رفع مشکل آب آشامیدنی پایتخت کشتی ایران در مازندران 

استاندار مازندران  از تامین آب شرب پایدار شهرستان جویبار، پایتخت کشتی ایران  تا هفته دولت خبر داد.

به گزارش ساری فردا، سید محمود حسینی پور استاندار مازندران، با حضور در شهرستان جویبار پایتخت کشتی ایران گفت: مخزن ۲ هزار متر مکعبی برای تامین آب آشامیدنی پایدار مردم شهرستان جویبار حداکثر تا هفته دولت امسال ساخته می‌شود. 

وی  در جمع مردم لاریم از توابع شهرستان جویبار، افزود: برای تامین آب آشامیدنی مورد نیاز مردم این شهرستان علاوه بر ۸.۵ کیلومتر لوله گذاری انشعاب ، ساخت مخزن ۲ هزار مترمکعبی نیز در حال انجام است و تا هفته دولت با افتتاح این طرح، مشکل کمبود آب آشامیدنی مردم این شهرستان تا حد زیادی رفع خواهد شد.

حسینی پور ادامه داد: برای تامین آب آشامیدنی شهر جویبار طرح و برنامه های ویژه ای در نظر گرفته شده است که با عملیاتی شدن و بهره برداری آن‌ها، مشکل کمبود آب این منطقه نیز در آینده ای نزدیک رفع خواهد شد.

استاندار مازندران  گفت: برای مدیریت آب در جویبار تصمیمات مطلوبی اتخاذ شد و در آینده ای نزدیک تمام مردم نیز از مزایای آن بهره مند خواهند شد.

وی با اشاره به:  وجود ظرفیت های فراوان و بزرگ اقتصادی در جویبار با بیان اینکه:  تحولات بزرگی باید در این شهرستان ایجاد شود، افزود: صنعت گلخانه ای باید در جویبار توسعه یاید تا این منطقه به قطب تولید محصولات صادرات محور تبدیل شود.

یادآور می شود: شهرستان ۷۷ هزار و ۵۰۰ نفری شهرستان جویبار به واسطه قهرمانی کشتی گیران این دیار در رویدادهای مهم المپیک و جهان به پایتخت کشتی ایران معروف است.

انتهای پیام/

سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

ایجاد زیر ساخت های گردشگری در استان ها

زیر ساخت های گردشگری در استان ها و شهرستان هایی که جاذبه گردشگری دارند ایجاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =