خانه / اخبار ساری / امضاء تفاهم نامه همکاری ۳ گانه میان کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران ، سپاه کربلا و اداره کل بهزیستی مازندران/ جلوگیری از موازی کاری

امضاء تفاهم نامه همکاری ۳ گانه میان کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران ، سپاه کربلا و اداره کل بهزیستی مازندران/ جلوگیری از موازی کاری

به گزارش ساری فردا از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، با حضور میثم معافی، مدیر کل کمیته امداد ، سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا و دکتر فریبا بریمانی مدیر کل بهزیستی مازندران ، تفاهم نامه همکاری میان کمیته امداد ، سپاه کربلا و سازمان بهزیستی مازندران در اداره کل کمیته امداد امضاء شد.

در این مراسم که فرماندهان سپاه و روسای کمیته امداد شهرستان ها هم به صورت ارتباط تصویری حضور داشتند ، ،میثم معافی مدیر کل کمیته امداد مازندران اظهار کرد: یکی از نشانه های یاران و یاری امام زمان (عج) سرعت بخشیدن در خدمت رسانی به نیازمندان است که هم افزایی و هماهنگی ظرفیت نهادها و سازمان ها افزایش دهنده سرعت خدمات خواهد بود.

وی با اشاره به تفاهم نامه های گذشته با سپاه کربلا و بهزیستی بیان کرد : تفاهم نامه امروز در حوزهای مسکن، اشتغال، فرهنگی و معیشت امضاء خواهد شد تا بتوانیم اتفاقات خوبی در خدمت رسانی به محرومین در استان رقم بزنیم.

معافی با اشاره به اینکه ، در استان، ۱۱ هزار و ۶۰۰ مددجوی فاقد مسکن داریم که ۸ هزار نفر زمینی ندارند گفت: امروز تفاهم نامه برای ساخت هزار و ۵۳۷ مسکن که تا پایان سال تحویل مددجویان می شود و همچنین ارتباطات و تعاملات کمیته امداد و بهزیستی در پنج شنبه های جهادی که در روستاهای دور دست برگزار میگردد نیز امضاء خواهد شد.

این مسئول هم افزایی و هماهنگی دو نهاد حمایتی کمیته امداد و بهزیستی را با برکت دانست و گفت: وقتی با همه امکانات و اعتبارات در کنار یکدیگر قرار گرفته و به جامعه هدف خدمات ارائه می دهیم، دستاوردهای درخشانی در خدمت رسانی را شاهد خواهیم بود.

دکتر فرببا بریمانی مدیر کل بهزیستی مازندران ، در این مراسم توانمند سازی مددجویان را ماموریت اصلی کمیته امداد و بهزیستی بیان کرد و گفت این امر با قوت در حال اجرا است.
وی با اشاره به، طرح پنج شنبه های جهادی که از یکسال گذشته در روستاهای دور دست استان در حال اجراست گفت: هدف ارائه خدمات در میان مردم است وتا امروز از مجموع ۳ هزار و ۶۰۰ روستای مازندران به ۸۰۰ روستا سفر شده است و حدود ۳ هزار فرد جدید شناسایی و تحت حمایت قرار گرفتند.

دکتر بریمانی گفت : بسیار خوشحالیم که کمیته امداد هم به اردوهای جهادی بهزیستی پیوسته و این دو نهاد در کنارهم با اقدامات مشترک در جهت خدمت به جامعه هدف به نتایج خوبی خواهند رسید.

سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلای مازندران نیز در این مراسم با اشاره به اقدامات بسیج سازندگی سپاه کربلا در بخش تامین بسته های معیشتی ، لوازم التحریر، احداث مسکن و ایجاد اشتغال برای مددجویان کیمته امداد و بهزیستی استان، گفت: بسیاری از خدمات و جامعه هدفی که به آنها خدمات ارائه میدهیم مشترک با کمیته امداد و بهزیستی است که با امضاء این تفاهم نامه می توانیم از موازی کاری دور شده و خدمات شایسته ای به محرومین ارائه دهیم.
انتهای پیام/
سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

ایجاد زیر ساخت های گردشگری در استان ها

زیر ساخت های گردشگری در استان ها و شهرستان هایی که جاذبه گردشگری دارند ایجاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =