خانه / اخبار ساری / پایان کار دومین روز جشنواره تئاتر فجر منطقه ای با رقابت ۶ گروه نمایشی دیگر در مازندران

پایان کار دومین روز جشنواره تئاتر فجر منطقه ای با رقابت ۶ گروه نمایشی دیگر در مازندران

دومین روز جشنواره تئاتر مناطق کشور در منطقه ۳ (مازندران) با حضور و اجرای ۶ گروه نمایشی از استان های سمنان، خراسان شمالی، تهران، قزوین و خراسان رضوی به پایان رسید.

به گزارش ساری فردا ، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و ستاد خبری جشنواره تئاتر فجر منطقه ۳ کشور: دومین روز جشنواره تئاتر مناطق کشور در منطقه ۳ (مازندران) با ۶ نمایش دیگر به اتمام رسید.

رقابت های روز دوم ، از ساعت ۹ صبح با اجرای نمایش “قزل حصار” به نویسندگی بهنام سرلک و کارگردانی مسعود صنعتی از شاهرود استان سمنان در آمفی تئاتر سلمان هراتی آغاز و پس از آن در ساعت ۱۱ صبح نمایش “ترنج” به نویسندگی عباس جانفدا و کارگردانی مصطفی شکاریان از گرمه استان خراسان شمالی در بلک باکس به اجرا درآمد.

در ادامه این رقابت ها از ساعت ۱۶:۳۰ نمایش “پرواز با بال های سوخته” به نویسندگی مهدی اکبری و کارگردانی محمد ستوده از پاکدشت استان تهران در سالن بلک باکس اجرا شد و نمایش “پائیز نگفته بود” به نویسندگی رضا گشتاسب و کارگردانی سعید چگینی از قزوین روی صحنه آمفی تئاتر سلمان هراتی رفت و اجرای بعدی به نمایش “تهران کنار پنجره” به نویسندگی علی سعادتی و محمد قانعی و به کارگردانی علی سعادتی از بجنورد استان خراسان شمالی در بلک باکس اختصاص یافت و سپس در آخرین اجرای امروز، نمایش “شیموئید-انتظار بوی نرگس” به نویسندگی زینب صالحپور و کارگردانی احمد اکبرزاده از تربت حیدریه استان خراسان رضوی در سالن حوزه هنری مازندران روی صحنه رفت و روز دوم جشنواره نیز به پایان رسید. 

یادآور می شود: آخرین روز بیست و هفتمین جشنواره تئاتر مناطق کشور در منطقه ۳ مازندران، روز سه شنبه ۲۰ دی ماه ۱۴۰۱ در دو نوبت صبح از ساعت ۹:۳۰ و در نوبت بعد از ظهر از ساعت ۱۵:۳۰ با اجرای ۵ گروه از استان های تهران، البرز، گیلان، قزوین و خراسان رضوی خواهد بود.
انتهای پیام/
سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی صمدایی

حتما ببینید

تجلیل از  ملی پوشان تنیس روی میز شهرستان ساری  

از ملی پوشان تنیس روی میز شهرستان ساری  قدر دانی شد‌.  به گزارش ساری فردا، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.