خبری

همکاری جدی شهرداری ساری در اجرای عملیات عمرانی مرکز فرهنگی دفاع مقدس مازندران

شهرداری ساری، در اجرای عملیات عمرانی و فضای سبز ، مرکز فرهنگی دفاع مقدس مازندران بطور جدی همکاری می کند.

به گزارش ساری فردا، سردار عبد الله ملکی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران در نشست هم اندیشی و بررسی توانمندی های مجموعه شهرداری ساری ، که با حضور محمد علی نوبخت فر ماندار مرکز استان و شعبانی رئیس شورای اسلامی ساری عصر دیروز در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد ، از همکاری جدی شهرداری ساری در اجرای عملیات عمرانی و فضای سبز مرکز فرهنگی و پارک موزه دفاع مقدس مازندران خبر داد.

وی افزود : این نشست با هدف سرعت بخشیدن به اجرای این پروژه و مساعدت در اجرای عملیات‌های عمرانی برگزار شد.

سردار ملکی با بیان اینکه: همه دستگاه‌ها باید در ساخت این مجموعه همکاری کنند، خاطر نشان کرد: با همکاری و هم افزایی مدیران استانی و شهرستان ساری شاهد بهره برداری این مجموعه در آینده نزدیک خواهیم بود.

محمد علی نوبخت فرماندار شهرستان ساری نیز در این نشست با تاکید بر اینکه : با همدلی، همکاری و هم افزایی و استفاده از همه ظرفیت‌ها، تکمیل مرکز فرهنگی و پارک موزه دفاع مقدس مازندران محقق خواهد شد.اظهار کرد: موزه دفاع مقدس یادگار و یادآور بزرگ مردان دفاع مقدس است که به ما معنا می‌بخشد.

وی با بیان اینکه: فرهنگ شهادت نقطه مقابل توسعه نیست، بر ضرورت زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار، جهاد، شهادت تأکید کرد و افزود: نظام سیاسی دارای دو بال سیاسی و اجتماعی است و فرهنگ شهادت با هر دو بال ما را به سمت توسعه خواهد برد.

نوبخت با اشاره به اینکه: موزه آغاز تحول در روح و روان و جسم است گفت : همه تلاش می کنیم تا هرچه زودتر این پارک موزه تکمیل و به بهره برداری برسد .

این مسئول با اشاره به: مشکلات موجود اظهار کرد : به دنبال واکاوی مسائل گذشته نیستیم و هدف این است با همدلی، همکاری و هم افزایی و استفاده از همه ظرفیت‌ها شرایط بهتری را برای مردم ساری به وجود بیاوریم و با تدابیر و راهکار مناسب مشکلات و موانع را برطرف کنیم.

فرماندار ساری : بر استفاده درست از بیت المال تأکید کرد و گفت : به کسی اجازه دست درازی و استفاده ناروا از بیت المال را نمی‌دهیم.

وی با تأکید بر اینکه : رابطه‌ با دستگاه‌ها، نهادها و حوزه‌های مختلف باید قانونمند باشد، خاطرنشان کرد: تا زمانی که همه ما منافع ملی و منافع دیگران را بر منافع خودمان و حوزه فردی ترجیح ندهیم توسعه‌ای اتفاق نمی‌افتد و اهداف انقلاب رقم نمی خورد.

فرماندار مرکز استان : با تأکید بر اینکه تملق، چاپلوسی و دست بوسی باید برای همیشه از دستگاه‌ها و سازمان‌ها حذف شود، اظهار کرد: مدیران باید برای مردم کار کنند و هیچ کس نباید از زیر چتر انقلاب خارج شود و نگاه بر جذب حداکثری باید باشد.

وی با بیان اینکه : هدف باید خدمت به مردم باشد، افزود : موضوع مستضعفین کلیدواژه انقلاب بود و متأسفانه از آن فاصله گرفتیم و تجمل‌گرایی بعضی از مدیران در گذشته با مبانی انقلاب همخوانی ندارد.
این مسئول با اشاره به اینکه : موزه دفاع مقدس، فرهنگ و مبانی معرفتی است، خاطرنشان کرد: باید قدم به قدم و با کمک همه مدیران در دستگاه‌های مختلف بویژه شورا و شهرداری و هماهنگی، هم افزایی و همدلی برای رسیدن به شرایط مطلوب تلاش ‌کنیم که مورد رضایت امام، شهدا و مردم است.

در این نشست شعبانی رئیس شورای اسلامی و مدیران و معاونین شهرداری و فرمانداری ساری نیز حضور داشتند و در باره بودجه ۱۴۰۱ و تخصیص اعتباری در خصوص ساخت پارک پایداری و مرحله ۳ مرکز فرهنگی دفاع مقدس (مازندران در گذر تاریخ) بحث و تبادل نظر شد.

انتهای پیام/
سکینه رضائیان سمسکنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا