آخرین خبرها
خانه / اخبار ساری / ضرورت جذاب سازی حجاب در جامعه / عفاف و حجاب، میوه ی فطرت، بصیرت، طهارت و تقواست

ضرورت جذاب سازی حجاب در جامعه / عفاف و حجاب، میوه ی فطرت، بصیرت، طهارت و تقواست

  انضباط پوشش و جذاب سازی حجاب دو بالِ اساسی گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه است.

به گزارش ساری فردا، محمدعلی نوبخت، فرماندار ساری، در نشست کارگروه عفاف و حجاب شهرستان ساری با گرامیداشت یاد و خاطره هزار و ۲۰۰ شهید شهرستان ساری و تبریک پیشاپیش ولادت امام حسن مجتبی(ع) گفت: انضباط پوشش و جذاب سازی حجاب دو بالِ اساسی گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه می باشد.

مقام عالی دولت در شهرستان ساری با بیان اینکه: بیانیه تبیینی وزارت کشور درباره مسئله حجاب بعنوان یک دستورالعمل برای ما مهم و لازم الاجراست افزود: تبیین حجاب بعنوان یک کنش دینی و خردمندانه بعنوان یک خصلت خودخواسته ی خداپسندانه در جامعه نیازمند حرکتی پویا و هدفمند است.

وی در ادامه با اشاره به: بیانات رهبر معظم انقلاب ،حضرت آیت الله امام خامنه ای(حفظه الله تعالی) که فرمودند همه ی بانوان به لحاظ فطری در وجود خودشان عفاف و حجاب دارند و این حجاب است که مایه آزادی و تشخیص زن است گفت: عفاف و حجاب، میوه ی فطرت، بصیرت، طهارت و تقواست.

فرماندار مرکز استان در پایان: با قدر دانی از زحمات شبانه روزی دستگاه های متولی ستاد تسهیلات خدمات سفر در میزبانی درخشان از بیش از یک میلیون و پانصدهزار مسافر در سطح شهرستان ساری افزود: نیازمند اراده و فهم مشترک در حوزه عفاف و حجاب هستیم و با جمعی اندیشیدن و اشتراک نظر به سمت نهادینه سازی، گسترش و حفظ باورهای دینی در جهت رشد و بالندگی جامعه حرکت خواهیم کرد.

در پایان فرماندار مرکز استان به پاس زحمات مطالبه گران حوزه عفاف و حجاب مازندران و کوشش آنها برای حفظ موازین شرعی در تفرجگاه ها ، به نمایندگی ، از سرکار خانم حسنی قدر دانی شد.

یاد آور می شود: جلسه کارگروه عفاف و حجاب با ریاست نوبخت فرماندار مرکز مازندران و با حضور ابراهیمی معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی فرمانداری شهرستان ساری، سرهنگ حسن زاده فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساری، بخشداران، روسای دستگاه های اجرایی و اعضای کارگروه عفاف و حجاب شهرستان ساری برگزار شد. ‎
انتهای پیام/
سکینه رضائیان سمسکنده

درباره‌ی ابوالفضل اکبری

حتما ببینید

پیام استاندار مازندران به مناسبت روز جهانی و هفته ملی محیط زیست

سیدمحمود حسینی پور، مقام عالی دولت در مازندران با صدور پیامی؛ روز جهانی و هفته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.